tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist

starší články


Stále jsme se nerozhodli, jak budeme pokračovat v následující sezóně. Myslím, že konečné rozhodnutí padne 3.srpna na oslavě 10-ti let FC Smíšené....
Ve čtvrtek 13.6.2013 mi přišlo emailem oficiální zhodnocení minulé sezóny 2012/2013 od vedení soutěže. ( mimochodem po 3 měsících, soutěž skončila 9.3.2013 ). :-)

IMG_1545.JPG
10 let FCSZ.JPG
V sobotu 3.srpna 2013 se uskutečnila oslava 10-ti let od oficiálního založení občanského sdružení FC Smíšené 2003 o.s. Ano, je to již 10 let, kdy Happy, Gogin, Doktor, Vávra a Mařena dali dohromady tým snů, sponzor Anička Vavrošová a její hostinec zakoupili dresy a tým se vydal kopat na různé turnaje v malé kopané a futsalu.
Oslavy se uskutečnily ve Sportovním areálu TJ Bravinné..velikonoce.jpg
Veselé Velikonoce přeje všem svým příznivcům, hráčům a jejím blízkým FC Smíšené 2003, o.s.
Gruzie a Bělorusko. Přes tyto země přešla česká futsalová reprezentace bez ztráty bobu a nyní jí v cestě za přímým postupem na evropský šampionát stojí pouze domácí Nizozemsko. Ke splnění svého cíle chybí českým futsalistům sice pouze jedna výhra, ale za to na ně čeká papírově nejsilnější soupeř skupiny, se kterým poměří své síly už dnes večer.
repre futsal.jpg

ODKAZY NA ONLINE - ( efutsal.cz ) - Udělali jsme to pro vás! Zapátrali jsme na internetu a našli jsme pro vás odkazy na internetové přenosy z utkání kvalifikace, která začne v sedmi skupinách ve středu. A našli jsme i to nejcennější - odkazy na přenosy utkání českého týmu!

futsal kamera.jpg
V neděli 10.3.2013 skončila sezóna 2012/2013 Krajského přeboru ve futsale. Hodnotit sezónu budeme později, ale již teď můžu říct, že to byla velice "zvláštní" sezóna. Naší účast zpracuji později. A co je třeba napsat již teď, tak to je úroveň Krajského přeboru: bída a děs.... jak ze strany vedení soutěže, úrovně některých rozhodčích, tak i týmů. Na poslední kolo se nedostavily dva týmy....( kontumací za nedostavení bylo opravdu hodně a hodně to znehodnotilo soutěž ). Vedení soutěže se moc o soutěž nezajímalo: Oproti loňské sezóně žádné vyhlašování sestavy kola a nejlepšího hráče, nikdo nevyhlásil a neodměnil nejlepšího střelce soutěže, pohár pro vítěze soutěže jen tak předal delegát.... Úroveň soutěže opravdu hodně klesla.... Místo toho, aby tento krásný sport vedení podporovalo, tak letos dost lidí odradili...Týmy neměly o soutěž moc velký zájem již před sezónou a myslím si, že po té letošní bude zájem zase menší. Finance se shání těžce a startovné je neúměrně vysoké ( na co a kam jdou peníze se nedovíme.... ). Z naší strany již teď říkám, že se budeme hodně, ale opravdu hodně rozhodovat, zda hrát dále....
IMG_1545.JPG
hala Celadna.jpg
17. února 2013 náš tým čeká předposlední turnaj Krajského přeboru sezóny. K těmto dvěma zápasům zajíždíme do pro nás velmi neoblíbené Sportovní haly v Čeladné. Podotýkám, že v této krásné a moderní hale se nám ještě ani jednou nepodařilo bodovat !!! 
19.2.2013 se uskuteční mezistátní futsalové utkání reprezentací České republiky a Srbska. Ve sportovní hale Ostrava Dubina od 17:00. Je to jedna z mála příležitostí, kdy můžete vidět futsalové reprezentanty, zejména ty, kteří pocházejí tady od nás ze severní moravy mezi které patří Michal Seidler, Honza Janovský a Marcel Rodek. Přijďte je povzbudit a vytvořit tak výbornou atmosféru.
Na tuto akci Vás zve celý organizační tým.


CR-Srbsko maly.jpg
Tradiční vánoční turnaj ve Fulneku - obrázek

Tradiční vánoční turnaj ve Fulneku - obrázek

Stejně jako loni se Old Boys FC Smíšené zúčastní Vánočního turnaje ve Fulneku. 

Pozvánka od pořadatelů:

Srdečně zveme všechny fulnecké fotbalisty do haly na každoroční Vánoční turnaj, který se uskuteční v pátek 28. prosince od 9 hodin v Sokolovně. Přihlásit se mohou pouze týmy složené z fulneckých fotbalistů libovolné věkové kategorie (nebo z fotbalistů z blízkého okolí). Startovné je 500,- Kč, rozlosování do skupin proběhne v 8:30. Na začátku turnaje odehrají exhibiční utkání staré gardy Fulneku a Jerlochovic. Těšíme se na vaši účast.
Nabídka od mBANK - obrázek

Nabídka od mBANK - obrázek

Dostali jsme jako klub nabídku od velké internetové banky mBank. Platí do 23.12.2012. Kdo si do této doby založí u banky účet ( je to zdarma ! ), pomůže našemu klubu a navíc dostane slevový voucher v hodnotě 500 Kč do KASA.cz. Za každého nového klienta dostaneme 300 Kč ! Stačí jen při zakládaní účtu zadat kód KSXET12 ( toto je důležité! ) . Kdo by měl zájem o účet a tím i finančně pomoct našemu klubu, ať se podívá na www.mbank.cz a nebo se ozve Martinovi Šťastnému.
MS 2012 - obrázek

MS 2012 - obrázek

V Thajsku startuje sedmé mistrovství světa ve futsalu. Potřetí za sebou se ho účastní i česká reprezentace, která pod vedením Tomáše Neumanna chce navázat minimálně na rok 2004. Tehdy postoupila ze základní skupiny. Hlavními favority na titul jsou Brazilci, kteří vyhráli čtyři z předchozích šesti šampionátů. Češi se ve skupině E utkají s Kuvajtem, Egyptem a Srbskem. Do osmifinále pak postoupí dva nejlepší celky plus čtyři ze šesti týmů na třetích místech. Finále je na programu 18. listopadu. Všechny české zápasy budou k vidění na ČT Sport.


Všechny zápasy MS 2012 v Thajsku živě na fifa.com TV! Nenechte si ujít nejlepší týmy světa. V televizi na stanici EUROSPORT - tým ČR na ČT Sport
http://www.fifa.com/futsalworldcup/video/live/index.html
Jedeme na Qanto Cup 2012 - obrázek

Jedeme na Qanto Cup 2012 - obrázek

Aktualizováno 20.6.2012 18:00
Odjezd v sobotu 30.6.2012 v 10:00 z Fulneku !!!
Pořadatelé Qanto Cupu již zveřejnili rozlosování! Náš tým nalosovali na do skupiny Z24 a ta se odehraje přímo na Svitavském stadiónu, hřiště číslo 7. Začátek našeho prvního utkání je v sobotu 30.6.2012 ve 14 hodin ! To znamená i čas odjezdu: předběžně mezi 10-tou a 11-tou hodinou dopolední. Rozpis zápasů uvádím níže.

 Martin Šťastný
Dnes se hraje finále UEFA Futsal Cupu - obrázek

Dnes se hraje finále UEFA Futsal Cupu - obrázek

Souboj mezi domácí Barcelonou a moskevským Dinamem dnes rozhodne o vítězi tohoto ročníku UEFA Futsal Cupu. Oba celky prošly úspěšně pátečním semifinále a jejich souboj se s napětím očekává. Připomínáme, že Barcelona, která je favoritem, v této sezóně přešla i přes český ERA-PACK Chrudim.
Letní turnaj - obrázek

Letní turnaj - obrázek

Léto se kvapem blíží. V plánu je výjezd na nějaká velký turnaj. Dávám pár tipů a prosím, aby jste se k nim vyjádřili.
1) Regen Cup - Německo. http://www.vip-regen.de/  cca 550 km 6-7 hod cesty.- klady: máme dobré zkušenosti z minulého ročníku. zápor: daleká cesta a s tím spojené náklady, termín 8.6. - víkend. Je to ještě rozehraná sezóna ve velkém fotbalu a 2 - 3 kola před koncem by asi byl problém sehnat lidi.
2) Babylon Cup - Jaroměř - 230km cca 3,5 hodiny cestahttp://www.babyloncup.cz - termín 8. až 9. července. Turnaj pro cca 120 týmů, dva areály. Docela dobrá úroveň. Zároveň se hraje ženský turnaj, tak by jsme mohli posbírat holky z okolí, udělat družbu a přihlásit dva týmy !!!
3) Qanto Cup 2012 - Svitavy - 140 km. 1 hod 40 minut cesta. http://www.qantocup.cz - termín 30.6. až 1.7. Tak tento turnaj bych doporučoval- největší a asi nejlepší turnaj v republice. Dlouholetá historie - 14. ročník, dobré zázemí, zároveň probíhá hlavní turnaj, turnaj žen a turnaj nad 35 let !!! Video zde. Další video z České televize zde.
4) LASO Cup 2012 - Uherské hradiště - 110 km. 1 hod 40 minut cesta. http://www.lasocup.cz/ - termín 30.6.-1.7. Docela malá vzdálenost. Taky dost kvalitní turnaj, ženy samozřejmě taky. Hodně dobré ceny. Dobrý doprovodný program. Taky vřele doporučuji. video zde.
Dále tady jsou Jakuby, Big Holiday Cup ( bývalé Hl. Životice ) a spousty dalších menších turnajů...
Česká republika - Slovinsko 4:1 (2:1) - obrázek

Česká republika - Slovinsko 4:1 (2:1) - obrázek

Potřetí v řadě se čeští futsalisté probojovali na mistrovství světa ve futsale. Ačkoliv prohráli první barážový zápase ve Slovinsku 2:0 a dotahovat museli i v pražské odvetě, ukázali svěřenci Tomáše Neumanna svoji sílu a opět potvrdili nervy z oceli, když si postup zajistili až v závěrečné minutě zápasu. Na podzim se tak mohou vydat do Thajska.     pro shlédnuti videa klikni zde
Půvabná brankářka chtěla hrát fotbal s muži. Jenže FIFA to zakázala, tak se na příští sezónu upsala futsalovému týmu FC Smíšené

Půvabná brankářka chtěla hrát fotbal s muži. Jenže FIFA to zakázala, tak se na příští sezónu upsala futsalovému týmu FC Smíšené

APRÍL  APRÍL  APRÍL

Půvabná brankářka chtěla hrát fotbal s muži. Jenže FIFA to zakázala, tak se na příští sezónu upsala futsalovému týmu FC Smíšené 2003 ve čtvrté lize.

1. dubna 2012

Loni šokovala odvážnými fotkami, letos chtěla půvabná fotbalová brankářka Hope Solová zaujmout jinak. Plánovala, že bude během výluky americké ligy žen hrát s muži. Jenomže nedostala svolení od Mezinárodní fotbalové asociace FIFA.

Překvapení se nekonalo - obrázek

Překvapení se nekonalo - obrázek

FT NC-LINE  -  Slavie Havířov   3 : 8  ( 1 : 2 )

Branky:  Bill Radim 2x, Nový Dalibor

Sestava FT NC-LINE:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Šesták Jan, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,  Bill Radim, Šesták Jaroslav, Ferenc Radim, Krajíček Vladan, Pavlica Jakub, Daniel Šťastný 

Sestava a branky Slavie Havířov:  Michalík David, Timp Tomáš, Stachel Petr 2 br., Hladík Tomáš 1 br., Michalík Jan, Večeřa Jakub 2 br., Frkala Jan 1 br., Maleňák Marek 1 br., Stebel Libor 1 br., Mičkal Patrik

Před posledním turnajem jsme namočeni v sestupu... - obrázek

Před posledním turnajem jsme namočeni v sestupu... - obrázek

Předposlední turnaj ve Sportovní hale na Várenské ulici docela zamotal boje o sestup. Náš tým měl velmi silné soupeře z popředí tabulky. A bohužel jsme nedokázali ani v jednom zápase překvapit. Zase to bylo dáno částečně tím, že jsme nebyli v plné síle a někteří hráči se na nás vykašlali.... Přesto jsme herně nepropadli, sehráli jsme tři velice těžké zápasy. Favoritům jsme byli vyrovnaným soupeřem, ovšem opustilo nás i střelecké štěstí. Šance jsme nedokázali proměňovat, zatímco soupeři trestali každou naší chybu.
Přesto je stále udržení v soutěži jen a jen v naších rukách. Teda na naších halovkách. Proto apeluji na všechny naše hráče, aby v posledním rozhodujícím turnaji, dali do hry celé srdce, um a bojovnost.
první stručné výsledky zde.
V dalším turnaji "jen" 3 body - obrázek

V dalším turnaji "jen" 3 body - obrázek

V neděli 29.1. v brzkých ranních hodinách jsme odehráli osmý turnaj Krajského přeboru. První zápas jsme začínali již v 7:30 a soupeře z Příbora jsme doslova smetli z palubovky. Ve druhém utkání jsme po velmi dobrém výkonu prohráli s vedoucím celkem Slavia OU. Ovšem třetí nejdůležitější utkání jsme pokazili. 
V Sareze jsme přerušili serii 12-ti proher. - obrázek

V Sareze jsme přerušili serii 12-ti proher. - obrázek

Poprvé se náš tým představil ve Sportovní hale SAREZA v Ostravě. Po dlouhé sérii 12-proher v řadě jsme dokázali bodovat a to s týmy s popředí tabulky. S Globtec Ostrava jsme sehráli vítězný zápas, derby s Odrami se nám nepovedlo, ale se silnou Starou Vsi jsme předvedli opět dobrý výkon.
Video z prvního zápasu zde
Futsalistou roku pošesté Roman Mareš! - obrázek

Futsalistou roku pošesté Roman Mareš! - obrázek

V neděli večer byl vyhlášen nejlepším futsalistou ČR za rok 2011 Roman Mareš z chrudimského ERA-PACku, za kterým skončili v závěsu Michal Seidler a Lukáš Rešetár. Mezi trenéry kraloval podle očekávání opět Tomáš Neumann a mezi objevy roku se nejvýše umístil chrudimský Matěj Slováček.
Sportovní hala Sareza Ostrava-Přívoz - obrázek

Sportovní hala Sareza Ostrava-Přívoz - obrázek

Protože další 3 turnaje Krajského přeboru odehrajeme v Ostravě, ve sportovní hale Sareza, dávám zde malé představení této haly, ať víme do čeho jdeme.
Hala se nachází na Hrušovské ulici v OV - Přívoze. Mapa zde.
Kapacita hlediště je dostatečná, tak doufáme, že se dostaví mnoho našich fanoušků. :-)
Čeladná nám nesedí.... - obrázek

Čeladná nám nesedí.... - obrázek

Náš tým odehrál 6. turnaj krajského přeboru. Potřetí jsme zajížděli do Čeladné. Velice pěkná hala nám ale vůbec nesedí. Z 9-ti zápasu jsme v této hale neuhráli ani jeden bod.
Navíc se týmu vůbec nedaří a natáhli jsme sérii 12-ti proher za sebou.
Nezbývá nám nic jiného, než pořád bojovat a věřit, že v dalších turnajích ( 3x ve Sportovní hale Sareza Ostrava, 1x ještě nevíme kde ), získáme dostatek bodu k záchraně.
Podrobnosti v sekci Aktuální výsledky.
Tento týden začíná druhá polovina Krajského přeboru. Po první polovině je náš tým na 13.místě. Dalo by se říci, že na nováčka je to dobré. Ale po dobrém začátku soutěže, kdy jsme poráželi ty lepší celky z popředí tabulky přišel útlum. Útlum zapříčiněný hlavně špatnou disciplínou a hlavně docházkou některých hráčů. Nebudu jmenovat, každý ať si sáhne do svědomí.
Ale nechci tady moc kritizovat. Spíše bych chtěl opravdu apelovat na všechny hráče a celý tým. Uvědomte si, že tato soutěž je dosti na úrovni, je to čtvrtá liga futsalu a jsme dost na očích. Finančně je to taky dosti náročné.
Proto žádám všechny, co to myslí s týmem vážně a chtějí hrát dobrý futsal, aby se zamysleli. Podívejte se na termíny dalších turnajů ( 7.1., 22.1., 29.1., 18.2., poslední bude upřesněn ) a naplánovali si své aktivity. Nechci, aby někdo sliboval účast a potom se na nás vykašlal. Všechno je o domluvě, kontakty jsou na mě dost známé. 
Co přinesl futsalový rok 2011? (1. část) - obrázek

Co přinesl futsalový rok 2011? (1. část) - obrázek

Loučíme se s rokem 2011 a čekáme, co se stane v roce příštím. Je ale dobré si také připomenout, co nám přinesl rok, který právě končí… Přinášíme vám první část přehledu futsalových událostí roku 2011.
Trenér říká, že běhám jako šílený, popisuje Michal Seidler - obrázek

Trenér říká, že běhám jako šílený, popisuje Michal Seidler - obrázek

iDnes.cz - Přišel, utekl, skóroval. Stačilo pár vteřin, aby Michal Seidler i v reprezentaci ukázal, že střílet góly je pro něj stejně samozřejmé jako jíst nebo spát. Při kvalifikačním turnaji o MS v Brně se český futsalista trefil záhy poté, co poprvé vkročil na hřiště.
Čeští futsalisté jsou do baráže z prvního místa - obrázek

Čeští futsalisté jsou do baráže z prvního místa - obrázek

Brno - Čeští futsalisté porazili v třetím utkání kvalifikace o mistrovství světa 2012 Bělorusko 5:2 a vyhráli bez ztráty bodu svou skupinu. Oba týmy si už v předcházejících dvou zápasech zajistily postup do baráže, která se bude hrát na přelomu března a dubna. Díky dnešnímu vítězství si svěřenci trenéra Tomáše Neumanna vybojovali výhodnější nasazení do prvního losovacího koše.

Sestava kola KP - obrázek

Sestava kola KP - obrázek

Na webu futsal-sport.cz byla uveřejněna sestava kola. V prvním kole se dostali do sestavy kola dva naši hráči. V bráně kouzelník Filip Sokol a kapitán Dalibor Nový. Druhé kolo zatím nebylo zveřejněno. Ve třetím kole se opět dostal do sestavy kola Dalibor Nový. Ve čtvrtém kole se do sestavy kola dostal Jan Šesták.
Chrudim prohrála s Barcelonou i kvůli neuznanému gólu - obrázek

Chrudim prohrála s Barcelonou i kvůli neuznanému gólu - obrázek

Barcelona - Futsalisté Chrudimi vstoupili do elitní skupiny Futsal Cupu porážkou 0:6 na hřišti favorizované Barcelony. Dva góly inkasovali v úvodu zápasu, poté byli dlouho lepším týmem, ovšem třikrát nastřelili konstrukci branky a nebyl jim uznán regulérní gól. Domácí rozhodli až v posledních osmi minutách. V druhém utkání skupiny B vyhrál ázerbájdžánský Araz Naxcivan 5:3 nad Eindhovenem. Do Final Four postoupí jen vítěz skupiny.
Nová sezóna 2011 / 2012 - obrázek

Nová sezóna 2011 / 2012 - obrázek

Do nové sezóny 2011/2012 jsme provedli spousty změn. Ta nejpodstatnější je: start v krajském přeboru. V celé soutěži futsalu byl letos nedostatek družstev, byly velké přesuny a tak jsme Krajský přebor nemohli odmítnout. 
Samozřejmě start v takové soutěži vyžadovalo i doplnit náš tým. Do brány je opět nychystáno brankářské duo Daniel Šťastný a Filip Sokol a věříme, že tito dva budou patřit k nejlepším v soutěži.
V poli zůstali Dalibor Nový, Martin Šťastný, Daniel Mrkvica, po roce se vrací Vladan Krajíček a po dvou letech Ivan Zavřel. Na hostování nadále zůstává Honza Šesták. Dále jsme do týmu přivítali 3 nováčky a to mladíky Kubu Pavlicu, Víta Bariše a Honzu Štefka. 
Toto by měla být základní kostra týmů. Další hráči jsou zapsáni na soupisku a záleží jen na nich, zda se budou aktivně zúčastňovat tréninku a zápasů. 
logo město Fulnek.jpg
Nordic_Steel.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
6  - Stratil Lukáš
6  - Kotrla Kryštof
6  - Dybal Dominik
6  - Mrkvica Daniel
4  - Černoch Tomáš
3  - Dresler Zdeněk
3  - Šesták Jaroslav
2  - Hluchý Petr
2  - Janovský Dominik
2  - Nový Dalibor
1  - Durec Roman
1  - Stratil Jaromír
1  - Šesták Milan
1  - Schmied Jan
1  - Sokol Filip
1  - Kotrla Matěj
14  - Mráz David
11  - Dybal Dominik
4  -   Dresler Zdeněk
4 -    Nový Dalibor
3  -   Hluchý Petr
2  -   Barvík Radim
1  -   Kořený Radim
1  -   Záruba Vlastimil
1 -   Mrkvica Daniel
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one