.
web uvod 002 prac.jpg

starší články

Celkem zajímavá kauza v nejvyšší soutěži..... doporučuji přečíst:   http://gardenline-futsal.cz
Petr Zapi.jpg
Rozhovor v Opavském Deníku s naším hráčem:
Ještě tři dny po utkání záložník Slezského FC Opava Petr Zapalač nemohl skousnout porážku z Plzně. Opavští fotbalisté sahali ve FORTUNA:LIZE po senzační remíze, nakonec jim ale zbyly oči pro pláč. Tři minuty před koncem totiž sudí Berka odpískal penaltu za nastřelení Zapalačovy ruky. Hrošovský pokutový kop proměnil a viktoriáni slavili hubenou výhru 1:0.  

 

Stále jsme se nerozhodli, jak budeme pokračovat v následující sezóně. Myslím, že konečné rozhodnutí padne 3.srpna na oslavě 10-ti let FC Smíšené....
Ve čtvrtek 13.6.2013 mi přišlo emailem oficiální zhodnocení minulé sezóny 2012/2013 od vedení soutěže. ( mimochodem po 3 měsících, soutěž skončila 9.3.2013 ). :-)

IMG_1545.JPG
10 let FCSZ.JPG
V sobotu 3.srpna 2013 se uskutečnila oslava 10-ti let od oficiálního založení občanského sdružení FC Smíšené 2003 o.s. Ano, je to již 10 let, kdy Happy, Gogin, Doktor, Vávra a Mařena dali dohromady tým snů, sponzor Anička Vavrošová a její hostinec zakoupili dresy a tým se vydal kopat na různé turnaje v malé kopané a futsalu.
Oslavy se uskutečnily ve Sportovním areálu TJ Bravinné..V neděli 10.3.2013 skončila sezóna 2012/2013 Krajského přeboru ve futsale. Hodnotit sezónu budeme později, ale již teď můžu říct, že to byla velice "zvláštní" sezóna. Naší účast zpracuji později. A co je třeba napsat již teď, tak to je úroveň Krajského přeboru: bída a děs.... jak ze strany vedení soutěže, úrovně některých rozhodčích, tak i týmů. Na poslední kolo se nedostavily dva týmy....( kontumací za nedostavení bylo opravdu hodně a hodně to znehodnotilo soutěž ). Vedení soutěže se moc o soutěž nezajímalo: Oproti loňské sezóně žádné vyhlašování sestavy kola a nejlepšího hráče, nikdo nevyhlásil a neodměnil nejlepšího střelce soutěže, pohár pro vítěze soutěže jen tak předal delegát.... Úroveň soutěže opravdu hodně klesla.... Místo toho, aby tento krásný sport vedení podporovalo, tak letos dost lidí odradili...Týmy neměly o soutěž moc velký zájem již před sezónou a myslím si, že po té letošní bude zájem zase menší. Finance se shání těžce a startovné je neúměrně vysoké ( na co a kam jdou peníze se nedovíme.... ). Z naší strany již teď říkám, že se budeme hodně, ale opravdu hodně rozhodovat, zda hrát dále....
IMG_1545.JPG
hala Celadna.jpg
17. února 2013 náš tým čeká předposlední turnaj Krajského přeboru sezóny. K těmto dvěma zápasům zajíždíme do pro nás velmi neoblíbené Sportovní haly v Čeladné. Podotýkám, že v této krásné a moderní hale se nám ještě ani jednou nepodařilo bodovat !!! 
Jedeme na Qanto Cup 2012 - obrázek

Jedeme na Qanto Cup 2012 - obrázek

Aktualizováno 20.6.2012 18:00
Odjezd v sobotu 30.6.2012 v 10:00 z Fulneku !!!
Pořadatelé Qanto Cupu již zveřejnili rozlosování! Náš tým nalosovali na do skupiny Z24 a ta se odehraje přímo na Svitavském stadiónu, hřiště číslo 7. Začátek našeho prvního utkání je v sobotu 30.6.2012 ve 14 hodin ! To znamená i čas odjezdu: předběžně mezi 10-tou a 11-tou hodinou dopolední. Rozpis zápasů uvádím níže.

 Martin Šťastný
Letní turnaj - obrázek

Letní turnaj - obrázek

Léto se kvapem blíží. V plánu je výjezd na nějaká velký turnaj. Dávám pár tipů a prosím, aby jste se k nim vyjádřili.
1) Regen Cup - Německo. http://www.vip-regen.de/  cca 550 km 6-7 hod cesty.- klady: máme dobré zkušenosti z minulého ročníku. zápor: daleká cesta a s tím spojené náklady, termín 8.6. - víkend. Je to ještě rozehraná sezóna ve velkém fotbalu a 2 - 3 kola před koncem by asi byl problém sehnat lidi.
2) Babylon Cup - Jaroměř - 230km cca 3,5 hodiny cestahttp://www.babyloncup.cz - termín 8. až 9. července. Turnaj pro cca 120 týmů, dva areály. Docela dobrá úroveň. Zároveň se hraje ženský turnaj, tak by jsme mohli posbírat holky z okolí, udělat družbu a přihlásit dva týmy !!!
3) Qanto Cup 2012 - Svitavy - 140 km. 1 hod 40 minut cesta. http://www.qantocup.cz - termín 30.6. až 1.7. Tak tento turnaj bych doporučoval- největší a asi nejlepší turnaj v republice. Dlouholetá historie - 14. ročník, dobré zázemí, zároveň probíhá hlavní turnaj, turnaj žen a turnaj nad 35 let !!! Video zde. Další video z České televize zde.
4) LASO Cup 2012 - Uherské hradiště - 110 km. 1 hod 40 minut cesta. http://www.lasocup.cz/ - termín 30.6.-1.7. Docela malá vzdálenost. Taky dost kvalitní turnaj, ženy samozřejmě taky. Hodně dobré ceny. Dobrý doprovodný program. Taky vřele doporučuji. video zde.
Dále tady jsou Jakuby, Big Holiday Cup ( bývalé Hl. Životice ) a spousty dalších menších turnajů...
Překvapení se nekonalo - obrázek

Překvapení se nekonalo - obrázek

FT NC-LINE  -  Slavie Havířov   3 : 8  ( 1 : 2 )

Branky:  Bill Radim 2x, Nový Dalibor

Sestava FT NC-LINE:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Šesták Jan, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,  Bill Radim, Šesták Jaroslav, Ferenc Radim, Krajíček Vladan, Pavlica Jakub, Daniel Šťastný 

Sestava a branky Slavie Havířov:  Michalík David, Timp Tomáš, Stachel Petr 2 br., Hladík Tomáš 1 br., Michalík Jan, Večeřa Jakub 2 br., Frkala Jan 1 br., Maleňák Marek 1 br., Stebel Libor 1 br., Mičkal Patrik

Před posledním turnajem jsme namočeni v sestupu... - obrázek

Před posledním turnajem jsme namočeni v sestupu... - obrázek

Předposlední turnaj ve Sportovní hale na Várenské ulici docela zamotal boje o sestup. Náš tým měl velmi silné soupeře z popředí tabulky. A bohužel jsme nedokázali ani v jednom zápase překvapit. Zase to bylo dáno částečně tím, že jsme nebyli v plné síle a někteří hráči se na nás vykašlali.... Přesto jsme herně nepropadli, sehráli jsme tři velice těžké zápasy. Favoritům jsme byli vyrovnaným soupeřem, ovšem opustilo nás i střelecké štěstí. Šance jsme nedokázali proměňovat, zatímco soupeři trestali každou naší chybu.
Přesto je stále udržení v soutěži jen a jen v naších rukách. Teda na naších halovkách. Proto apeluji na všechny naše hráče, aby v posledním rozhodujícím turnaji, dali do hry celé srdce, um a bojovnost.
první stručné výsledky zde.
V dalším turnaji "jen" 3 body - obrázek

V dalším turnaji "jen" 3 body - obrázek

V neděli 29.1. v brzkých ranních hodinách jsme odehráli osmý turnaj Krajského přeboru. První zápas jsme začínali již v 7:30 a soupeře z Příbora jsme doslova smetli z palubovky. Ve druhém utkání jsme po velmi dobrém výkonu prohráli s vedoucím celkem Slavia OU. Ovšem třetí nejdůležitější utkání jsme pokazili. 
V Sareze jsme přerušili serii 12-ti proher. - obrázek

V Sareze jsme přerušili serii 12-ti proher. - obrázek

Poprvé se náš tým představil ve Sportovní hale SAREZA v Ostravě. Po dlouhé sérii 12-proher v řadě jsme dokázali bodovat a to s týmy s popředí tabulky. S Globtec Ostrava jsme sehráli vítězný zápas, derby s Odrami se nám nepovedlo, ale se silnou Starou Vsi jsme předvedli opět dobrý výkon.
Video z prvního zápasu zde
Sportovní hala Sareza Ostrava-Přívoz - obrázek

Sportovní hala Sareza Ostrava-Přívoz - obrázek

Protože další 3 turnaje Krajského přeboru odehrajeme v Ostravě, ve sportovní hale Sareza, dávám zde malé představení této haly, ať víme do čeho jdeme.
Hala se nachází na Hrušovské ulici v OV - Přívoze. Mapa zde.
Kapacita hlediště je dostatečná, tak doufáme, že se dostaví mnoho našich fanoušků. :-)
Čeladná nám nesedí.... - obrázek

Čeladná nám nesedí.... - obrázek

Náš tým odehrál 6. turnaj krajského přeboru. Potřetí jsme zajížděli do Čeladné. Velice pěkná hala nám ale vůbec nesedí. Z 9-ti zápasu jsme v této hale neuhráli ani jeden bod.
Navíc se týmu vůbec nedaří a natáhli jsme sérii 12-ti proher za sebou.
Nezbývá nám nic jiného, než pořád bojovat a věřit, že v dalších turnajích ( 3x ve Sportovní hale Sareza Ostrava, 1x ještě nevíme kde ), získáme dostatek bodu k záchraně.
Podrobnosti v sekci Aktuální výsledky.
Tento týden začíná druhá polovina Krajského přeboru. Po první polovině je náš tým na 13.místě. Dalo by se říci, že na nováčka je to dobré. Ale po dobrém začátku soutěže, kdy jsme poráželi ty lepší celky z popředí tabulky přišel útlum. Útlum zapříčiněný hlavně špatnou disciplínou a hlavně docházkou některých hráčů. Nebudu jmenovat, každý ať si sáhne do svědomí.
Ale nechci tady moc kritizovat. Spíše bych chtěl opravdu apelovat na všechny hráče a celý tým. Uvědomte si, že tato soutěž je dosti na úrovni, je to čtvrtá liga futsalu a jsme dost na očích. Finančně je to taky dosti náročné.
Proto žádám všechny, co to myslí s týmem vážně a chtějí hrát dobrý futsal, aby se zamysleli. Podívejte se na termíny dalších turnajů ( 7.1., 22.1., 29.1., 18.2., poslední bude upřesněn ) a naplánovali si své aktivity. Nechci, aby někdo sliboval účast a potom se na nás vykašlal. Všechno je o domluvě, kontakty jsou na mě dost známé. 
Sestava kola KP - obrázek

Sestava kola KP - obrázek

Na webu futsal-sport.cz byla uveřejněna sestava kola. V prvním kole se dostali do sestavy kola dva naši hráči. V bráně kouzelník Filip Sokol a kapitán Dalibor Nový. Druhé kolo zatím nebylo zveřejněno. Ve třetím kole se opět dostal do sestavy kola Dalibor Nový. Ve čtvrtém kole se do sestavy kola dostal Jan Šesták.
Nová sezóna 2011 / 2012 - obrázek

Nová sezóna 2011 / 2012 - obrázek

Do nové sezóny 2011/2012 jsme provedli spousty změn. Ta nejpodstatnější je: start v krajském přeboru. V celé soutěži futsalu byl letos nedostatek družstev, byly velké přesuny a tak jsme Krajský přebor nemohli odmítnout. 
Samozřejmě start v takové soutěži vyžadovalo i doplnit náš tým. Do brány je opět nychystáno brankářské duo Daniel Šťastný a Filip Sokol a věříme, že tito dva budou patřit k nejlepším v soutěži.
V poli zůstali Dalibor Nový, Martin Šťastný, Daniel Mrkvica, po roce se vrací Vladan Krajíček a po dvou letech Ivan Zavřel. Na hostování nadále zůstává Honza Šesták. Dále jsme do týmu přivítali 3 nováčky a to mladíky Kubu Pavlicu, Víta Bariše a Honzu Štefka. 
Toto by měla být základní kostra týmů. Další hráči jsou zapsáni na soupisku a záleží jen na nich, zda se budou aktivně zúčastňovat tréninku a zápasů. 
Výsledky anket na prvních příčkách: - obrázek

Výsledky anket na prvních příčkách: - obrázek

Organizátoři I.třídy okresu NJ+FM zveřejnili výsledky anket. I když náš tým v soutěži moc neuspěl, přece jen jsme zaujali nejen tím, že jsme byli nejtrestanějším týmem.
V posledním turnaji jsme uspěli a zachránili se !

V sobotu 19.2. proběhl poslední turnaj I.třídy a ná čekal boj o záchranu. V opět silně kobinované sestavě jsme zabojovali a zachránili soutěž i pro příští sezónu.


skupina o postup

Rk.

Tým Záp. + 0 - Skóre Body
1. SKP Frýdek-Místek 16 11 1 4 66:46 34
2. Orel Štramberk
16 8 4 4 47:36 28
3. PSV Frenštát p.R.
16
7 6 3 43:39 27
4. Mniší 16
8 3 5 54:43 27
5. FC Jokerit Kopřivnice
16
7 2 7 50:45 23
6. SVP - Tsunami Příbor B
16
5 5 6 48:47 20

skupina o udržení


7. FSC Komax Kunčice p.O. B
16
8 2 6 51:48 26
8. V.Ú.K. Chaos Kopřivnice
16
7 1 8 62:56 22
9. FT NC Line Suchdol n. O.
16
5 5 6 52:62 20
10. TJ Vanabi Kopřivnice 16 5 4 7 50:65 19
11. Beach Boys Odry B
16
5 4 7 46:50 19
12. Chyba Team Libhošť
16
1 1 14 37:69 4


Chyba Team Libhošť   -   FT NC Line Suchdol    3:4 (1:1)

Branky: Čapka Zdeněk 2, Čapka Pavel - Bill Radim 4;

ŽK: Čapka Pavel - Mrkvica Daniel

Tento zápas se zdál proti poslednímu týmu lehký. Ale opak byl pravdou. Chyba Team ani v jednom zápase v soutěži vyloženě nepropadla a vždy soupeře pořádně potrápila. Teď i náš tým. V zápase jsme se sice ujali vedení 1:0, ale tým kolem bratrů Čapkových výsledek otočil a my museli pořádně máknout, aby jsme uhráli povinné a důležité vítěztví. Náš tým hrál pouze v šesti lidech v poli + vynikajicí brankář Dany, chytající s ortézou na ruce po zlomenině prstu.

V.Ú.K. Chaos Kopřivnice   -   FT NC Line Suchdol    8:4 (3:1)

Branky: Vaverka Roman 3, Mihalík Pavel 2, Hanzelka Radek, Drozd Petr, Bjaček Radomír - Bill Radim 2, Vavroš Aleš, Černoch Pavel;

ŽK: Hanzelka Radek- 0

Velice důležitý zápas s týmem, který byl jen jeden bod za námi se nám moc nepovedl. Asi jsme moc chtěli vyhrát, což nám nakonec svazovalo nohy a kupili jsme zbytečné chyby. Výsledek vůbec neodpovídá průběhu zápasu. Chvílemi jsme zatlačili až drtivě soupeře před jeho bránu, ale hráčům V.Ú.K. stačilo hrát na breaky a trestat naše chyby.

FT NC Line Suchdol   -  Komax Kunčice B    5:5 (4:3)

Branky: Bill Radim 3, Vavroš Aleš, Mrkvica Daniel - Marek Adam 2, Zajac Jan 2, Borák Lukáš;

ŽK: Mrkvica Daniel, Galetka Patrik - Ševčík Daniel

Tak tento zápas patří k našim nejvydařenějším. Komax značně posílený hráči z A týmu a my psychycky a fyzicky na dně. Tak jsme taky začali. 20 sekund a prohrávali jsme 0:1. Za další dvě minuty 0:2. Pomalu jsme začali hrát, ale hned třetí trfa do naší sítě - 0:3. To nás ale asi nakoplo. Nechtěli jsme debakl a všichni kluci vymáčkli ze sebe poslední síly. Najednou jsme byli my lepším celkem a velice krásnými brankami jsme dokázali zaslouženě výsledek otočit na 4:3. Komax ale ihned kontroloval a srovnal na 4:4. Ale ani to nás nepoložilo a opět jsme šli do vedení 5:4. Už to vypadalo, že vítězný výsledek udržíme, ale bohužel hráči Komaxu dokázali 20sekund před koncem vyrovnat. I tak byl bod z tohoto zápasu pro nás zlatý! Díky němu jsme se v soutěži zachránili.


Po posledním turnaji základní části přišla špatná zpráva. Dnešní vyšetření u lékaře odhalila zranění u našeho brankáře Daniela Šťastného. Zlomenina v kloubním pouzdře pravého palce vyřadila našeho golmana do konce sezóny. Je s obdivem, že s tímto zraněním Dany odchytal celý druhý poločas. Přejeme mu brzké uzdravení.
Všichni členové a příznivci FC Smíšené 2003 / FT NC-LINE. Aby se nám na stránkách nezobrazovala reklama od provozovatele webgarden, zašlete sms ve tvaru P ZONE NJLRJW na jedno z čísel, kde poslední dvojčísli znamená cenu sms. :
903 09 10 - cena 10 Kč
903 09 20 - cena 20 Kč
903 09 30 - cena 30 Kč
903 09 50 - cena 50 Kč
903 09 79 - cena 79 Kč
903 09 99 - cena 99 Kč

Děkujeme za pomoc se skvalitněním našich stránek !
Zaslaný oficiální protest - obrázek

Zaslaný oficiální protest - obrázek

Za náš tým jsem zaslal oficiální protest proti neoprávněnému vyloučení naších hráčů v utkání FT NC-LINE - Tsunami Příbor. Protest byl zaslán vedoucímu soutěží okresu NJ+FM panu Martinovi Kapsovi.
Videa tak trochu přiblížující, co se vlastně stalo uvidíte na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=OtvqBHt4h9o

http://www.youtube.com/watch?v=8X5J8InGKmM

http://www.youtube.com/watch?v=adMJwRxhLEA

Jako veřejný dopis ho uvádím i zde. Níže je zároveň rozhodnutí disciplinární komise :
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Na webu efutsal.cz se objevila zajímavá diskuze. Je to o naší soutěži, proto ji kopírují na náš web:

15.11.2010 (18:54) Dobrý den všem futsalistům. Dlouho jsem hledal nějaké fórum, kde bych se mohl zeptat na jednu pro nás zásadní otázku: Hrajeme futsal na nižší úrovni, I.třída. Za start v soutěži platíme 11 tisíc korun za sezónu. Chtěl bych odpověď za co to platíme. Jednoduche počty jsou: 12 týmů x 11.000 se rovná 132 tisíc. Hala stojí 600 na hodinu, podle rozpisu se hraje 109 hodin, tj. 65.400 Kč. Zbývá 66.600,-. Za rozhodčí, když to přeženu !!!, že za den pískají 4 a každý vezme tisicovku: tj. 28.000. Zůstává 38.600,-. Ceny při vyhlášení nestojí více než tisíc korun ( a to si myslím platí sponzor ). Takže po odečtení nákladů zbývá 37.600,- Kč. Co se děje se zdylými penězy? Někoho dotujeme a nebo na tom někdo vydělává? Jen v našem okrese jsou 4 okresní soutěže. To znamená tato částka 37.600 x 4 rovná se 150.400,- Kč. Mám dojem, že futsal patří pod ČMFS, ale fotbalové oddíly žádné startovné neplatí! Navíc dostavají dotace od svazu. Tak se má rozvíjet futsal? A nebo se budu opakovat a mít dojem, že na nás malých oddílech někdo vydělává?

Vyjádří se k tomu někdo kompetentní ?

Vysvětlí nám to někdo?

V příštím roce 2011 oslaví náš tým 20 let. V roce 1991 je první doložená zmínka týmů Smíšené Zboží. To se na turnaji Globus umístil náš tým na medailových pozicích.
Určitě proběhne nějaká oslava, vše včas upřesním.
Uvítám i veškeré návrhy a připomínky. Taky kdo má něco s historie našeho týmů, ať mi dá vědět na email: happy@klikni.cz
Éra Mročka ve fotbalovém Fulneku skončila - obrázek

Éra Mročka ve fotbalovém Fulneku skončila - obrázek

Fulnek. článek z Deníku: – To bylo slávy, když fulnecký fotbal stoupal vzhůru. Co rok, to postup.
Spanilá jízda klubu, který ovládl místní podnikatel Roman Mroček, se zastavila ve druhé lize. A ani v ní Fulnečtí nepaběrkovali. První sezonu dokonce útočili v jarní části na postup, nakonec se jim to nepovedlo.
Máte děti? Kupujete kapra a dodržujete vánoční zvyky? Tak pozor: vzato přísně do důsledků byste mohli skončit na pěkných pár let za mřížemi.
Nevěříte? Dobře děláte. I když doba, kdy vás může kdokoliv zažalovat za cokoliv, dorazí brzy i k nám. I u nás už se začíná vyprávět hádanka z Ameriky: Copak je sto právníků na dně moře? Skvělá zpráva. Zatím se na Vánoce můžeme dívat skrze paragrafy s nadsázkou. Zatím...
Nechci být zlý a moc kritický..... Ale myslím, že všichni sledujeme výsledky a informace z naší soutěže. A k tomu je oficiální web www.futsal-sport.cz. Ovšem je pomalu 14 dní po odehraném kole a na oficiálním webu je akorát chybná tabulka se základními výsledky. Chápu, že všichni toto dělají ve svém volném čase a přece jen, trochu snahy by snad neuškodilo.... Všichni přece chceme pozvednout tento nádherný sport.... Jen se podívejte na návštěvnost tohoto webu a hned vidíte, jak je obrovský zájem o informace o všech soutěžích. Prosím, nekazte futsalové nadšení. Všichni kluci to hrají s vlastní dobré vůle a každého potěší pohled na zhodnocení úspěchů či neúspěchů svého týmu a jednotlivce samotného.
FC Smíšené 2003 - obrázek

FC Smíšené 2003 - obrázek

FC Smíšené 2003 - ano, toto je nový název našeho týmu. Původní název FC Smíšené Zboží byl změněn a tím byla dokonány veškeré změny našeho týmu. Již v loňské roce náš tým opustil jen hraní po letních turnajích a účasti na Vítkovské lize. Sloučením s týmem FT NC LINE jsme vytvořili tým pro oficiální soutěž ČMFS a pod hlavičkou hlavního sponzora nastupujeme jako " FT NC-LINE Suchdol nad Odrou .
Názory na sex před důležitými zápasy či v průběhu vrcholných turnajů se velmi liší. Zatímco někteří sportovci a trenéři považují milostné hrátky za pozitivní stimulant, jiní erotické dovádění tvrdě odsuzují. Kde je však pravda?
1
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

jméno KB B A
Dybal Dom. 15 10 5
Pavlík Ondřej 14 9 5
Mráz David 12 7 5
Tomášek Jan 9 7 2
Kořený Radim 8 5 3
Kotrla Matěj 7 4 3
Nový Dalibor 7 1 6
Ceremuga R. 3 2 1
Kotrla Kryštof 2 2 0
Sokol Filip 2 1 1
Návrat Ondřej 2 0 2
Mozol Václav 1 1 0
Nykš Matěj 1 1 0
Dresler Zd. 1 0 1
Hluchý Petr 1 0 1
Malcher Fr. 1 0 1
Ferenc Rad. 0 0 0
Hirš Tomáš 0 0 0
Hluchý Jan 0 0 0
Kostera Jakub 0 0 0
Kremzer Vojt. 0 0 0
Nábělek Jar. 0 0 0
Pavlištík Dan 0 0 0
Prepsl Lukáš 0 0 0
Šebesta Jak. 0 0 0
Šesták Jar. 0 0 0
Šťastný Dan 0 0 0
Šťastný Tom. 0 0 0
 
  branky
Záruba Vlastimil 6
Hirš Tomáš 5
Dybal Dominik 3
Nábělek Jaroslav 3
Šesták Jaroslav 3
Kremzer Vojtěch 2
Mráz David 2
Ferenc Radim 2
Malcher Franta 1
Vavroš Aleš 1
Barvík Radim 1
Kořený Radim 1
Šebesta Jakub 1
Pavlištík Daniel 1
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one