.
web uvod 002 prac.jpg

Vážená paní, vážený pane, vážení sportovní přátelé.


      Dovolujeme si Vás oslovit tímto dopisem jménem týmu futsalistů FC Smíšené 2003.

Občanské sdružení FC Smíšené 2003 oficiálně vzniklo v roce 2003 jako nezisková organizace, která byla založena za účelem sdružování občanů – sportovců, organizování společenských, sportovních a kulturních akcí a provozování futsalového klubu v oficiálních soutěžích ČMFS.

     Náš klub se aktivně zúčastňuje řadu turnajů a hraje oficiální soutěž futsalu Českomoravského Fotbalového Svazu. Sami pořádáme dva turnaje, Novoroční Futsal Cup v Bílovické sportovní hale a letní turnaj ve sportovním areálu TJ Bravinné.

     V současné době jsme hráli I. Třídu okresu Nový Jičín a Frýdek Místek. Na novou sezónu 2010/2011 se připravujeme na start v Krajském přeboru Severomoravského kraje, což je čtvrtá futsalová nejvyšší soutěž . Tato soutěž je pro nás finančně náročnější, jen startovné a různé poplatky vyjdou na 25 tisíc korun a více.

     Chtěli bychom Vás vážení občané a podnikatelé, kterým není lhostejný vývoj tohoto rychle se rozvíjejícího  sportu, oslovit a požádat Vás o finanční nebo materiální pomoc. Finanční dary věnované nám si mohou soukromí podnikatelé zahrnout do nákladů a tím si snížit základ daně ze zisku (Zákon č. 586/1992 Sb., §15, odst. 8). Pokud si představujete pod sponzorským darem jen velké částky nebo dary – mýlíte se. Nám pomůže každá maličkost jak finanční, tak materiální. Za jakoukoli finanční či věcnou pomoc předem děkujeme. Při předání daru samozřejmě dostanete oficiální darovací smlouvu se všemi náležitostmi, které k ní patří. V případě Vašeho souhlasu budete zveřejněni na našich, webových stránkách www.fcsz.webgarden.cz

     Myslíme si, že vzhledem k naším aktivitám by byla vaše společnost dostatečně zviditelněná. Můžeme nabídnout umístění Vašeho loga či prezentace na naších www stránkách, propagace při naších aktivitách a při utkáních futsalu. Další propagaci a spolupráci rádi osobně domluvíme.

Pokus Vás naše občanské sdružení zaujalo a podpoříte naše aktivity, budeme velice rádi a kdykoliv se dohodneme a domluvíme se. Pokud Vás náš tým jen zaujal, budeme rádi, když se stanete naším fanouškem a rádi Vás dále budeme informovat o naších aktivitách a úspěších. Vše o našem týmu se dovíte na naších stránkách www.fcsz.webgarden.cz

 

S pozdravem za FC Smíšené 2003

 

Martin Šťastný

předseda FC Smíšené 2003 o.s.

Tel: 734 572 107

Email: happy@klikni.cz

www.fcsz.webgarden.cz

Masarykova 49

742 45  Fulnek

 

28.08.2010 14:42:49
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one