.
web uvod 002 prac.jpg
Půvabná brankářka chtěla hrát fotbal s muži. Jenže FIFA to zakázala, tak se na příští sezónu upsala futsalovému týmu FC Smíšené

Půvabná brankářka chtěla hrát fotbal s muži. Jenže FIFA to zakázala, tak se na příští sezónu upsala futsalovému týmu FC Smíšené

APRÍL  APRÍL  APRÍL

Půvabná brankářka chtěla hrát fotbal s muži. Jenže FIFA to zakázala, tak se na příští sezónu upsala futsalovému týmu FC Smíšené 2003 ve čtvrté lize.

1. dubna 2012

Loni šokovala odvážnými fotkami, letos chtěla půvabná fotbalová brankářka Hope Solová zaujmout jinak. Plánovala, že bude během výluky americké ligy žen hrát s muži. Jenomže nedostala svolení od Mezinárodní fotbalové asociace FIFA.


"Je to nešťastné rozhodnutí. Když chce být někdo nejlepší na světě, tak před sebou musí mít pořádnou výzvu. Ale v ženském fotbale není dostatek příležitostí," zlobila se Solová na stránkách internetového serveru Goal.com.

Fotbalová liga  žen má ve Spojených státech výluku, a tak třicetiletá brankářka hledala angažmá, aby se mohla připravit na blížící se olympijské  hry. Její tým tam bude obhajovat zlaté medaile.

Proto se dohodla na smlouvě s mužským týmem z nižší soutěže v České republice a to ve futsalové soutěži.

"Nebylo  to fér. V St. Louis mě nechtěli z lásky, v týmu jsem měla být proto, že něco umím. A pak už by záleželo jen na trenérovi, jestli bych se dostala do sestavy," dodala opora americké reprezentace. Proto si našla šalamounské řešení a podepsala roční smlouvu s celkem FC Smíšené 2003. Prezident klubu Martin Šťastný tím vyřešil posílení klubu na příští sezónu, kdy chce s týmem postoupit do divize. „ Začali jsme posilovat tým na každé pozici, Solovou jsme sledovali na každém mistrovství a když generální sponzor NC-LINE uvolnil finance, nebylo co řešit. Nyní máme tři kvalitní gólmany a bude záležet jen a jen na jejich výkonech, aby se jeden, jedna z nich stala jedničkou v bráně“.

Solová je považovaná za nejlepší brankářku světa. Kromě olympijského zlata z Pekingu se velkou měrou podílela na dvou medailích z mistrovství světa, loňském stříbru a bronzu z roku 2007.

Kromě skvělých brankářských zákroků poutá pozornost také svým půvabem. Loni nafotila sérii snímků pro ESPN s názvem "Otázka těla". Pózovala na nich zcela nahá a pak řekla: "Nejsem žádný sex symbol, ale třeba se tímhle může posunout pohled na typické ženské tělo."

Teď chtěla své tělo předvádět v mužské soutěži. „ Věříme, že i tímto krokem přitáhneme do ochozů spousty fanoušků,“ dodává na závěr prezident klubu Martin Šťastný.
27.03.2012 18:43:33
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one