.

V dalším turnaji "jen" 3 body

V dalším turnaji "jen" 3 body - obrázek

V neděli 29.1. v brzkých ranních hodinách jsme odehráli osmý turnaj Krajského přeboru. První zápas jsme začínali již v 7:30 a soupeře z Příbora jsme doslova smetli z palubovky. Ve druhém utkání jsme po velmi dobrém výkonu prohráli s vedoucím celkem Slavia OU. Ovšem třetí nejdůležitější utkání jsme pokazili.

SVP Tsunami Příbor – FT NC-LINE   2 : 7  ( 0 : 6 )

Branky:  Malý Jakub, Černín Jakub 3x, Šesták Jan 2x, Sigmund Aleš

Sestava:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Černín Jakub, Šesták Jan, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,   Malý Jakub, Bill Radim, nahradnici: Martin Šťastný, Daniel Šťastný

ŽK:   nikdo !

Začátek utkání: 7:30! Naši hráči ale byli nabuzeni již hodinu předem. Do utkání jsme vlítli jako uragán, hned v 2 minutě pěkně přeloboval celou obranu Jan Šesták a Kuba Malý ve svém prvním zápase hned skóroval. Minutu na to prostřelil brankáře Jakub Černín – 2:0. Za minutu si to Jakub Čenín znova zopakoval a stejná střela znamenala vedení 3:0. V 6 minutě si pohrál s míčem Jan Šesták a tvrdou střelou pod dřevno zvýšil na 4:0. V desáté minutě perfektně rozehrál standartku Radim Bill a Jakub Černín zavýšil svůj hattrick. Ve 14 minutě upravil skóre Jan Šesták. Celkově jsme první poločas úplně ovládli hru a soupeře dokonale smetli z palubovky.

Druhý poločas ovšem naši hráči odehráli v polovičním tempu. Bohužel. Soupeř toho trochu využil a postupně snížil. Nejprve skákavou střelou překvalili Filipa Sokola a poté se naši hráči zapomněli vrátit – 2:6. Ve 14 minutě druhého poločasu upravil skóre po přihrávce Radima Billa Aleš Sigmund.

Toto utkání patřilo k našim nejlepším, hlavně první poločas. I když to bylo proti poslednímu celku tabulky, který byl značně posílen, ukázali jsme, že hrát futsal umíme.

Slavia OU Ostrava  – FT NC-LINE   5  : 3  ( 2 : 2 )

Branky:  Malý Jakub, Černín Jakub, Šesták Jan

ŽK:   Filip Sokol, Šesták Jan, Ivan Zavřel

Proti prvnímu celku tabulky jsme odehráli po celý zápas vyrovnanou partií. V úvodu utkání jsme měli i více šancí, Jan Šesták šel sám na brankáře, ale ten jeho pokus kryl. V 8 minutě jsme špatně rozehráli signál, Filip Sokol daleko vyběhl z brány a soupeř se lehce ujal vedení 0:1. V 11 minutě dostal Filip Sokol žlutou kartu za hraní rukou mimo pokutové území. Ale za chvíli se opět prosadil Jakub Černín a vyrovnal na 1:1. V 17 minutě se dostala Slavia opět do vedení 1:2. Do poločasu jsme ale opět vyrovnali. Tvrdou střelu Dalibora Nového tečoval Jan Šesták – 2:2.

V druhém poločase jsme ve 3 minutě šli brankou Jakuba Malého do vedení. V té době začala být Slavia trochu více nervozní a podle toho vypadala i hra. Ostravští přidali na výkonu a postupně otočili skóre až na 3:5.

V tomto zápase jsme opět podali velice dobrý výkon, trochu jsme doplatili na neproměňování šancí. Hlavně Radimovi Billovi se nedařilo překonat soupeřového brankáře. Několikrát vyškolil celou obranu i brankáře, ale jeho pokusy zastavovaly tyče a soupeřovi obránci.

FT NC-LINE – Atletico Tequila Ostrava   2 : 4  ( 0 : 2 )

Branky:  Malý Jakub

Sestava:  Sokol Filip, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Šesták Jan, Martin Šťastný, Mrkvica Daniel, Sigmund Aleš,   Malý Jakub, Bill Radim, nahradn br.: Daniel Šťastný

V poslední zápase jsme dobré výkony vůbec nepotvrdili. Padl na náš tým nějaký útlum a vůbec se nám nic nedařilo. Kazily se přihrávky, pokud jsme se dostali do šancí, tak se neproměnily. Tequila se tedy lehce dostala do vedení 0:2. My se pokoušeli o obrat. Velkou šanci opět promarnil Jan Šesták, kdy byl po faulu na Martina Šťastného nařízen pokutový kop. Bohužel penaltu minutu před koncem poločasu Honza nedal.

V druhém poločase jsme opět lehce dostali branku a soupeř odskočil na 0:3. Dokázali jme postupně snížit na 2:3, ale hned po druhé naší brance soupeř kontroloval na 2:4 a bylo po zápase. Na další hru již nebyly síly a taky díky zraněním zůstal 5 minut před konce na lavičce jen jeden hráč na střídaní.