.

V Sareze jsme přerušili serii 12-ti proher.

V Sareze jsme přerušili serii 12-ti proher. - obrázek

Poprvé se náš tým představil ve Sportovní hale SAREZA v Ostravě. Po dlouhé sérii 12-proher v řadě jsme dokázali bodovat a to s týmy s popředí tabulky. S Globtec Ostrava jsme sehráli vítězný zápas, derby s Odrami se nám nepovedlo, ale se silnou Starou Vsi jsme předvedli opět dobrý výkon.
Video z prvního zápasu zde

GLOBTEC Ostrava - FT NC-LINE   5 : 6 ( 3 : 2 )

Branky: Černín Jakub 4, Bill Radim, Nový Dalibor - Jaglař Radim 2, Klímek Tomáš, Hájek Jan, Matěj Jaromír; Rozhodčí: Filipský Radim (3), Bokroš Mirko (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Nový Dalibor, Pavlica Jakub- 0

Velice vyrovnané utkání proti týmu z popředí tabulky se muselo líbit všem divákům a zúčastněným. Slušně a korektně hrané utkání plno pěkných akcí na obou stranách. Globtec byl v prvním poločase o něco lepší, ovšem my jsme dokázali na jejich branky vždy reagovat a nenechali soupeře vytvořit si náskok ve skóre.

Ve druhém poločase jsem vyrovnali hru a začali být ještě aktivnější. Otočili jsme skóre a pak museli ostravští dotahovat. Ovšem dramatický zápas až do poslední minuty jsem už dovedli do vítězného konce.

FT NC-LINE  - Beach Boys Odry  2 : 10  ( 1 : 5 )

Branky: Klevar Ondřej 3, Vidlák Jakub 2, Konrád Jiří 2, Hurta Lukáš 2, Murín František - Bill Radim 2; Rozhodčí: Přeček Dušan (3), Beran Jan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil; ŽK: Pjatkan Petr- 0

Tento zápas se nám vůbec nepovedl. Už ve druhé minutě jsme měli na kontě tři fauly. Zcela zbytečné. Sice jsme se brankou Radima Billa po ukázkové spolupráci s Jakubem Zapy Černína ujali vedení 1:0, ale potom nás soupeř z Oder svým aktivním pohybem nepustil vůbec do hry. Navíc se už v osmé minutě náš tým vyfauloval a každý další zákrok znamenalo penaltu. Mnoho dalších šancí Beach Boysu zneškodnil Daniel Šťastný, jinak by skóre narůstalo o moc rychleji. Ani v druhém poločase se obraz hry nezměnil a tak se oderští podruhé radovali z vysoké výhry nad našim týmem.

FT NC-LINE  - Stará Ves n.O.   4 : 4  ( 2 : 2 )

Sestava: Šťastný Daniel, Nový Dalibor, Zavřel Ivan, Mrkvica Daniel, Černín Jakub, Bill Radim, Šťastný Martin, Pavlica Jakub, Šesták Jan

Branky: Nový Dalibor 2, Černín Jakub, Šesták Jan - Hendrych Marek 2, Kohut Lukáš 2; Rozhodčí: Beran Jan (3), Přeček Dušan (3); Delegát: Dudziak Vlastimil

Naše třetí utkání bylo pro nás i trochu smolné. Začali jsme velice aktivně a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Bohužel jsme velice často ztroskotali na soupeřově brankáři. Kdybychom v prvním poločase vedli o pět branek, nemohl se nikdo divit. Takto ale soupeř podnikl tři výpady a dal z toho dvě branky a tak skončil poločas 2:2.

V druhé půli se projevila únava našeho týmu, kvůli zraněním postupně odešli Ivan Zavřel a Radim Bill. Stará Ves hru vyrovnala a pak již to byl souboj brankářu. Přesto jsme byli zase o něco lepší, ještě minutu před koncem jsme vedli 4:3. Soupeř ale skrytou střelou přes obránce vyrovnal. A mohlo být ještě hůře. Hned na to Daniel Mrkvica fauloval soupeře v pokutovém území, naštěstí pro nás se rozhodčí rozhodli mlčet…. J