.
web uvod 002 prac.jpg
Futsal Cup 2010 - obrázek

Futsal Cup 2010 - obrázek

17.července se podruhé sjely týmy z celé Moravy do Bravinné na 8.ročník turnaje Futsal Cup 2010,  který jsme pořádali společně s fotbalovým oddílem TJ Bravinné.

V letošním ročníku se představily týmy z krajských přeborů, nižších soutěží a týmy poskládané jen pro tyto letní turnaje. Hrálo se ve čtyřech 5-ti členných skupinách na čtyřech travnatých hřištích dle futsalových pravidel. K řízení se dostavilo 5 futsalových rozhodčích nominovaných futsalovým krajským svazem.


Od 9-ti hodin začaly zápasy v základních skupinách, kde se hrálo systémem každý s každým a vzájemné zápasy určily postupující do vyřazovacích bojů. Z každé skupiny postoupily první dva celky do čtvrtfinále. Týmy umístěné na třetích místech poměřily své síly v soutěži útěchy, ve které se nejdále dostal tým „ Litr a  půl Klimkovice“.

Po základních skupinách se náš tým FC Smíšené 2003 jevil jako jeden z favoritů, kdy jsme všechny své zápasy vyhráli a postoupili bez ztráty bodů. Ve čtvrtfinále se FC Smíšené potkalo s dalším favoritem turnaje Night Club Vítkov ( bývalá Boca Juniors Vítkov ) a v nádherném zápase jsme zvítězili 2:1. V semifinálovém zápase s týmem FC Žabinští Vlci Brno (letošní vítěz brněnského krajského přeboru) to byl opět nádherný a bojovný futsal, ale šťastnějším týmem nakonec byli hosté z Brna, kdy zvítězili na penalty 1:2. ( někteří hráči sice hrají velice dobře, ale penalty jsou jejich velkou slabinou ). A nakonec nejlepšímu týmu základní skupiny zbyl jen pohár za 4 místo, kdy v zápase s týmem Top Dogs Nový Jičín opět prohráli na penalty 1:2.

V dalších zápasech play – off se nenápadně probojovával tým FC Havrani až do finále a i tam svým zodpovědným výkonem dokázali díky jediné vstřelené brance zvítězit nad týmem FC Žabinští Vlci Brno 1:0.

V individuálních oceněních byl vyhlášen jako nejlepší střelec vyhlášen Pochman Petr z týmu Dezoláti, kdy vstřelil 6 branek, nejlepším brankářem byl vyhlášen Sokol Filip z FC Smíšené 2003 a nejužitečnějším hráčem turnaje byl zvolen Hansl Ladislav z týmu Žabinští Vlci Brno.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným týmům a hráčům za předvedené kvalitní a férové výkony, rozhodčím za kvalitní řízení všech zápasů. Dále fotbalovému oddílu TJ Bravinné za spolupořádání turnaje a těšíme se na již 9.ročník turnaje Futsal Cup 2011.

 

veškeré informace najdete na : www.turnaj.7x.cz

 

FC SMÍŠENÉ 2003 na turnaji Futsal Cup 2010 Bravinné

horní řada: Radek Tajchman, Roman xxx, Vladan Krajíček, Filip Sokol, Luděk Kuděla, Jakub Mužík, Staňa Kopl,  dole: Dalibor Nový a Ivan Zavřel


 foto  http://fcsz.rajce.idnes.cz/Futsal_Cup_2010_Bravinne/

 

 

 

 

 

09.08.2010 19:39:05
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one