.
web uvod 002 prac.jpg
FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC - obrázek

FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC - obrázek

Premiérový první ročník našeho Novoročního turnaje FUTSAL CUP 2010 BÍLOVEC je již za námi. Příroda jakoby chtěla zdůraznit, že se jedná o Novoroční turnaj, přichystala pro všechny týmy na ranní cestování bohatou sněhovou nadílku. V Bílovecké sportovní hale však bylo teploučko venkovní sněžení jen zdůrazňovalo příjemnou zimní atmosféru.
Pořadatelé se nakonec rozhodli pro start osmi týmů, hrálo se dle futsalových pravidel jedenkrát 20 minut. Zápasy rozhodovali dva kvalifikovaní rozhodčí z futsalových soutěží. Týmy byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin, ve kterých se mužstva utkávaly systémem každý s každým. Z každé skupiny postupovaly dva celky do semifinále. Týmy ze třetích a čtvrtých míst se vzájemně utkaly o celkové umístění.
Do finalových bojů se nakonec probojovaly celky Růžové Tlapičky Hulvaldy, tým hrající krajský přebor a jeden z favoritů turnaje tým Phoenix, složený z mladých hráčů Cigi Caga Jistebník, Brušperku a mladých prvoligových hráčů fotbalové ligy. Nakonec se zrodil překvapivý výsledek a vítězství si odnesl tým Růžové Tlapičky. Po velice pěkném futsalovém boji zvítězili 4:1. A zde je celkové pořadí turnaje: 1. Růžové Tlapičky Hukvaldy, 2. Phoenix, 3. AS Bizón Studénka, 4. Sonata Team, 5. FC Smíšené 2003, 6. United frýdek Místek, 7. Ganža Team Trojanovice, 8. FC Toluen Ostrava.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Michal Seidler z týmu Phoenix s 9-ti brankami, nejlepším hráčem turnaje byl anketou vedoucích týmu zvolen Štefek Marek z Růžových Tlapiček a nejlepším brankářem byl anketou vedoucích mužstev zvolen Daniel Šťastný z týmu FC Smíšené 2003.
Ceny vítězným celkům a oceněným hráčum předali, za město Bílovec paní starostka ing. Sylva Kováčiková, za futsalový svaz předseda KKF Martin Pelikán a za pořádající tým hlavní pořadatel Martin Šťastný a Bohumil Groda.

více info na stránkách turnaje: www.turnaj.717.cz


Článek v novinách DENÍK naleznete : klikni zde
05.01.2010 18:54:45
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one