.
web uvod 002 prac.jpg
info: www.turnaj.717.cz Letošní II. ročník turnaje Futsal Cup Bílovec 2011 se konal v pozdním termínu Velikonočních svátků. Proto se upravil i oficiální název na Velikonoční turnaj Futsal Cup 2011 a v duchu velikonoc se nesla i pohoda celého turnaje.
V druhém ročníku opět startovalo osm futsalových týmů. Hrací systém rozdělil týmy do dvou čtyřčlenných skupin, ve kterých se utkaly týmy každý s každým. Poté postupovaly první dva týmy do semifinále a týmy na 3. a 4. místě se utkaly o celkové umístění.

Letošní II. ročník turnaje Futsal Cup Bílovec 2011 se konal v pozdním termínu Velikonočních svátků. Proto se upravil i oficiální název na Velikonoční turnaj Futsal Cup 2011 a v duchu velikonoc se nesla i pohoda celého turnaje.
V druhém ročníku opět startovalo osm futsalových týmů. Hrací systém rozdělil týmy do dvou čtyřčlenných skupin, ve kterých se utkaly týmy každý s každým. Poté postupovaly první dva týmy do semifinále a týmy na 3. a 4. místě se utkaly o celkové umístění.
V úvodním utkání tradičně nastoupil domácí celek FC Smíšené 2003 s celkem Bidolido Team Nový Jičín. Ovšem toto první utkání nepoznalo vítěze, dokonce ani nepadla branka. Tento vzácný výsledek ve futsalovém utkání se již neopakoval a ve 12 utkáních v základních skupinách padlo celkem 42 branek, což činí velice slušný průměr 3,5 branky na zápas (utkání se hrála na 1x20 minut).
Boj o postup do semifinále byl otevřený až do posledních zápasů ve skupinách a nakonec se to podařilo těmto celkům: ze skupiny A postoupily: AS Bizón Studénka a FU Kopřivnice. Ze skupiny B postoupily: Top Dogs Nový Jičín a Dreadlock Nový Jičín.
Oba dva semifinálové zápasy byly velice vyrovnané. V prvním utkání byl účastník krajského přeboru Top Dogs 15 sekund od postupu do finále, kdy vedl 1:0, AS Bizón ale srovnal a na penalty nakonec postoupil do finále. Top Dogs nakonec neuspěl ani v boji o třetí místo a skončil na nevděčném 4. místě. V druhém semifinálovém utkání dlouho vedl Dreadlock 1:0, FU sice vyrovnali, ale v závěru svou chybou v obraně dovolili Dreadlocku vstřelit branku a tak byl konečný výsledek 1:2.
Do finále se nakonec těmito výsledky probojoval Dreadlock Nový Jičín a zmiňovaný AS Bizón Studénka. Velmi opatrný finalový souboj nakonec přinesl jen jednu branku a Dreadlock byl nakonec byl tím zkušenější týmem a po zásluze zvítězil 1:0
Celkově na turnaji padlo 61 branek v 18-ti utkáních, což činí průměr 3,38 branky na zápas. Oproti loňskému ročníku trošku pokles, ale věřím, že se střelci příští rok polepší.
Na závěr je třeba poděkovat všem hráčům za předvedené kvalitní futsalové výkony, rozhodčím za profesní pískání. Městu Bílovec za finanční podporu akce, firmě NC-LINE jako hlavnímu sponzorovi a dalším firmám Mat-Sport a Bizon Sportswear. Veškeré podrobnosti o turnaji najdete na stránkách www.turnaj.717.cz

výsledky 2. ročníku:

Velikonoční Futsal Cup 2011


1. DREADLOCK NOVÝ JIČÍN
2. AS BIZÓN STUDÉNKA
3. FU KOPŘIVNICE
4. TOP DOGS NOVÝ JIČÍN
5. MAXI KINGS ORLOVÁ
6. BIDOLIDO TEAM NOVÝ JIČÍN
7. HATTRICK OSTRAVA
8. FC SMÍŠENÉ 2003 NC-LINE

nejlepší brankář: Minařík Václav - AS Bizón Studénka
nejlepší hráč: Závodný Jiří - FU Kopřivnice
nejlepší střelec: Kolář David - Maxi Kings Orlová - 5 branek

22.02.2012 18:49:57
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one