.
web uvod 002 prac.jpg
IMG_1967.JPG
4. ročník našeho turnaje, který pořádáme v Bílovci. Letos naši kluci šahali po vítězství, ale bohužel finále jim nevyšlo. I tak je druhé místo pěkný výsledek.

Již po čtvrté se v bílovecké Sportovní hale na Komenského ulici sešlo osm futsalových týmů z celé Moravy na turnaji Futsal Cup 2013 Bílovec. Pořádající občanské sdružení FC Smíšené 2003 se nakonec rozhodlo pro start osmi týmů, hrálo se dle futsalových pravidel jedenkrát 20 minut. Zápasy rozhodovali dva kvalifikovaní rozhodčí z futsalových soutěží. Týmy byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin, ve kterých se mužstva utkávaly systémem každý s každým. Z každé skupiny postupovaly dva celky do semifinále. Týmy ze třetích a čtvrtých míst se vzájemně utkaly o celkové umístění.

První utkání tradičně zahájil domácí tým FC Smíšené NC-LINE Bílovec a poprvé ve svém úvodním zápase domácí vyhráli. Hned od prvního utkání začalo padat hodně branek, nakonec padlo v 18-ti zápasech 79 branek, což činí průměr 4,39 branky na zápas.

Boje o postup do semifinále byl v obou skupinách otevřený doslova do posledních minut závěrečných utkání. Nakonec se to podařilo čtyřem celkům: domácím FC Smíšené NC-Line, Beach Boys Odry, G.T. Trojanovice a Fru Fru Vsetín. 

První semifinále přineslo opatrnou hru, kdy oba týmy hrály se zabezpečenou obranou, což vyústilo v bezbrankovou remízu a rozhodovaly pokutové kopy. V nich byly šťastnější hráči FRu Fru Vsetín a zvítězili 2:1 a pro poražený tým Beach Boys Odry zbylo „jen" utkání o 3. místo.

To druhé semifinále přineslo velice kvalitní futsal. Střetli se domácí FC Smíšené NC-LINE (účastník krajského přeboru) a výběr futsalistů z okolí Kopřivnice, G.T.Trojanovice. A tyto týmy předvedly zápas, který patří k nejkrásnějším v celé historii turnaje. Obě mužstva se střídaly ve vedení v zápase, předváděly kombinace jako z učebnice, brankáři vyrukovali se „zázračnými" zákroky a padaly krásné branky. Však taky po zápase zazněl v hale dlouhotrvající potlesk. Zápas nakonec došel do remízy 3:3 a kopaly se penalty. Až v sedmé sérii se rozhodlo, kdy hráč G.T. přestřelil bránu a domácí potvrdili postup do finále.

Poté se uskutečnily zápasy o celkové umístění celků, které nepostoupily a následoval zápas o třetí místo. V němž nakonec uspěl tým G.T.Trojanovice  a porazily Beach Boys Odry 3:1.

Ve finále se potkaly dva celky ze skupiny A - Fru Fru Vsetín a FC Smíšené NC-Line Bílovec. Domácím na poslední zápas zvlhl střelný prach a podařilo se jim překonat vsetínského brankáře jen jednou. To hráčům Fru Fru stačilo důsledně bránit a vyrážet k protiútokům. Nakonec tedy Vsetín zvítězil 4:1.

Poháry a ocenění pro všechny celky předali pořadatelé za FC Smíšené 2003, o.s. předseda Martin Šťastný a místopředseda Bohuslav Groda. Oceněny byly všechny celky a také byli vyhlášeny individuální ceny pro hráče.

V závěru bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za kvalitní výkony a za fair-play po celou dobu turnaje. Dále děkujeme za podporu firmě Bison Sportwear, městu Bílovec a hlavnímu sponzorovi firmě NC-LINE Suchdol n.O. s.r.o.

Konečné pořadí

1.

Fru Fru Vsetín

2.

FC Smíšené NC-LINE

3.

G.T. Trojanovice

4.

Beach Boys Odry

5.

Static Ostrava

6.

Predátors Brno

7.

Slovan Havířov

8.

FK Rapid Havířov

nejlepší střelec turnaje:   Zapalač Petr - FC Smíšené NC-LINE - 9 branek

nejlepší hráč turnaje:      Hajda Jaroslav - Fru Fru Vsetín

nejlepší brankář turnaje:  Šťastný Daniel - FC Smíšené NC-LINE

21.09.2013 18:31:11
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one