.
web uvod 002 prac.jpg

Zaslaný oficiální protest

Zaslaný oficiální protest - obrázek

Zaslaný oficiální protest - obrázek

Za náš tým jsem zaslal oficiální protest proti neoprávněnému vyloučení naších hráčů v utkání FT NC-LINE - Tsunami Příbor. Protest byl zaslán vedoucímu soutěží okresu NJ+FM panu Martinovi Kapsovi.
Videa tak trochu přiblížující, co se vlastně stalo uvidíte na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=OtvqBHt4h9o

http://www.youtube.com/watch?v=8X5J8InGKmM

http://www.youtube.com/watch?v=adMJwRxhLEA

Jako veřejný dopis ho uvádím i zde. Níže je zároveň rozhodnutí disciplinární komise :
Ahoj Martine,
Chci podat oficiální protest proti rozhodnutím rozhodčího v našem zápase FT NC-LINE - Tsunami Příbor. Nevím jak se ten pán co pískal jmenuje, ale byl to ten mladší...
Zápas probíhal do poloviny druhého poločasu velice korekně s obou stran soupeřů, až do chvíle, kdy začal výše popsaný rozhodčí "úřadovat".
První fatalní chyba:
Nejprve neodpískal úplně jasnou penaltu, kterou potvrdili úplně všichni v hale včetně soupeře. Důvod: 3x tvrdil něco jiného: poprve říkal, že nechal výhodu ( nevím jakou a pro koho), poté že prý penalta nebyla a potřetí, že nebyla v pokutovém úzení. Všechno byly lži.
Druhá fatální chyba:
Náš hráč Dalibor Nový byl v souboji zezadu faulován . Byl na něj odpískán faul ( alespoň si to všichni mysleli ), ale žlutou kartu dostal i náš hráč !!! ( bohužel již druhou a tím byl neoprávněně vyloučen ). Důvod: prý oplácení. Ale náš hráč nebyl s protihráčem vůbec v kontaktu, po faulu ještě balancoval v pohybu dopředu minimálně 5 kroků a kartu dostal ihned po odpíkání. A navíc po tom všem rozehrával soupeř.
Třetí fatální chyba:
Náš hráč Aleš Sigmund provedl faul, na soupeřově polovině, zepředu, s úmyslem zasahnout míč. Tvrdý faul podle pravidel na žlutou kartu. Tak byl druhým rozhodčím ihned spravedlivě potrestán. Ale špatně pískající mladší rozhodčí ani nevěděl, že již byl hráč potrestán a po chvíli mu dal červenou kartu. Náš hráč se po faulu omluvil a odešel z hřiště, nebyl důvod dál být jinak potrestaný.
A to nemluvě o tom, že s následné nervozní strkanice byli naši hráči napadeni třemi soupeřovými hráči a potrestaný byl jen jeden.
Tento "rozhodčí" vůbec nezvládl zápas a udělal ze závěru zápasu "úplnou bramboračku". V tom jsme se shodli nejen se soupeřovými hráči, ale i s dalším rozhodčím co nepískal a sledoval zápas z místa časoměřičů.
Tímto náš tým FT NC-LINE oficiálně protestuje proti neoprávněnému vyloučení obou naších hráčů. Proti takovému vedení zápasu se nedá již mlčet! Protest podáváme bez emocí a po slédnutí videozáznamu, který máme ze zápasu pořízen.

S pozdravem

Martin Šťastný
kapitán a předseda FT NC-LINE

Rozhodnutí DK:

 

Rozhodčímu Danieli Čubovi se za chyby v zápase FT NC Line Suchdol n.O. – SVP Tsunami Příbor B zastavuje delegace na dobu 3. týdnů ve všech okresních futsalových soutěžích pořádané komisí futsalu v okresech NJ/FM. Dále se rozhodčímu zastavuje delegace do konce základní části 1. okresní třídy.

 

DK nevyhověla snížení trestu Aleši Sigmundovi.

Důvod: hráč obdržel oprávněně červenou kartu za: surová hra- kopnutí(podražní) soupeře z boku(ze zadu) v nepřerušené hře, bez snahy hrát mičem

 

DK uděluje podmíněný trest Daliboru Novému za obdrženou ČK s odkladem na 2 zápasy.

 

 

Složení DK:

 

Martin Kapsa, Zdeněk Ovšák, Vlastimil Kočí
29.11.2010 08:44:35
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one