.
web uvod 002 prac.jpg

starší články

Nechci být zlý a moc kritický..... Ale myslím, že všichni sledujeme výsledky a informace z naší soutěže. A k tomu je oficiální web www.futsal-sport.cz. Ovšem je pomalu 14 dní po odehraném kole a na oficiálním webu je akorát chybná tabulka se základními výsledky. Chápu, že všichni toto dělají ve svém volném čase a přece jen, trochu snahy by snad neuškodilo.... Všichni přece chceme pozvednout tento nádherný sport.... Jen se podívejte na návštěvnost tohoto webu a hned vidíte, jak je obrovský zájem o informace o všech soutěžích. Prosím, nekazte futsalové nadšení. Všichni kluci to hrají s vlastní dobré vůle a každého potěší pohled na zhodnocení úspěchů či neúspěchů svého týmu a jednotlivce samotného.
FC Smíšené 2003 - obrázek

FC Smíšené 2003 - obrázek

FC Smíšené 2003 - ano, toto je nový název našeho týmu. Původní název FC Smíšené Zboží byl změněn a tím byla dokonány veškeré změny našeho týmu. Již v loňské roce náš tým opustil jen hraní po letních turnajích a účasti na Vítkovské lize. Sloučením s týmem FT NC LINE jsme vytvořili tým pro oficiální soutěž ČMFS a pod hlavičkou hlavního sponzora nastupujeme jako " FT NC-LINE Suchdol nad Odrou .
Futsal na ČT4 - obrázek

Futsal na ČT4 - obrázek

Česká televize dělá alespoň něco málo pro futsal a na listopad a prosinec zařadila nějaké přenosy z futsalových utkání  reprezentace, letošního ročníku 1.ligy a UEFA Futsal Cup - Elite Round z Pardubic.
Takže to všem doporučuji shlédnout. Berme to jako domácí úkol.... :-)
Názory na sex před důležitými zápasy či v průběhu vrcholných turnajů se velmi liší. Zatímco někteří sportovci a trenéři považují milostné hrátky za pozitivní stimulant, jiní erotické dovádění tvrdě odsuzují. Kde je však pravda?
Hodně staré video - obrázek

Hodně staré video - obrázek

Při dělání pořádku v PC jsem našel docela staré video z našich počátků. Tak Vám ho všem nabízím k podívání: FC Smíšené - Globus 2003. Je to vlastně náš třetí turnaj, co jsme odehráli. Na archivním snímku uvidíte ještě Martina Hasse - Huga, Stáňu Kopla - Topiče, Dana Ševčíka - Ševču, Bohuše Grodu - Gogina - v bráně, Martina Šťastného - Happy, Petr Mička - Veka, Staňa Sufner - Dědek.....

Založil jsem novou rubriku VIDEO a postupně tam budu přidávat naše videa ze zápasů.
Vyhlášení nej... uplynulé seóny - obrázek

Vyhlášení nej... uplynulé seóny - obrázek

Zhodnocení uplynulé sezóny 2008/2009 uvádíme na jiném místě našho webu. Nyní zde vyhlašujeme " NEJ... SEZÓNY 2008/2009 ". Neberte to nikterak vážně, spíše se i nad tím zamyslete.... :-)
Postupy a sestupy a příští ročník  - obrázek

Postupy a sestupy a příští ročník - obrázek

      Ohledně příštího ročníku jsou to zatím jen teorie, jak by mohl probíhat. Záležet samozřejmě bude na počtu nově přihlášených týmů nebo odhlášených týmů. 

   Jelikož o tomto víkendu se dohrála poslední soutěž pojďme se podívat jak to vypadá s postupy a sestupy od 2. třídy až po krajský přebor. Jestliže do nového ročníku se přihlásí více než 1 nový tým a žádný tým se ze soutěží neodhlásí, což podle anket neplánuje nikdo, byly by obě dvě 2.třídy přejmenovány na 3. třídy a udělala by se jedna 2. třída kam by byly doplňovány v případě zájmu týmy od nejlepšího umístění v uplynulém ročníku, tak aby bylo možné odehrát obě dvě soutěže.

Neumann: Děkuji hráčům za vůli a bojovnost! - obrázek

Neumann: Děkuji hráčům za vůli a bojovnost! - obrázek

Jako vynikající dramatickou podívanou hodnotil trenér českých futsalistů Tomáš Neumann vítěznou bitvu proti Chorvatsku v nadšené ostravské hale. Uznal, že hráči měli v závěru potíže s kondicí, ale secvičeným signálem si pomohli k výhře a postupu na ME.
Dva góly kapitána Martina Dlouhého posunuly české futsalisty na finálový turnaj Mistrovství Evropy 2010 v Maďarsku. Češi sice v rozhodujícím utkání kvalifikační skupiny v Ostravě proti Chorvatsku ještě necelé dvě minuty před koncem prohrávali, ale v infarktovém závěru Dlouhý z penalty vyrovnal a šest sekund před koncem otočil skóre na 3:2. Ztrátu vítězství Chorvati neunesli a po závěrečném hvizdu dokonce fyzicky napadli rozhodčí.
Dnes proti Chorvatům o postup na ME - bez Mareše - obrázek

Dnes proti Chorvatům o postup na ME - bez Mareše - obrázek

Bez své největší hvězdy se bude muset dnes v 18:00 hod. česká futsalová reprezentace, která nastoupí proti Chorvatsku v boji o postup na ME 2010. Jistá cesta vede jen přes jakékoliv vítězství.
Porazili jsme Lotyšsko 2:0!! - obrázek

Porazili jsme Lotyšsko 2:0!! - obrázek

Ostrava - Až brankou Martina Dlouhého z 29. minuty zlomili čeští futsalisté střelecké trápení v druhém utkání kvalifikace o postup na mistrovství Evropy proti Lotyšsku. Svěřenci trenéra Tomáše Neumanna zvítězili v Ostravě 2:0 a napravili čtvrteční remízu 4 :4 s Bosnou a Hercegovinou. Pokud Češi nechtějí na šampionátu po čtyřech účastech za sebou chybět, musejí v neděli uspět proti silnému Chorvatsku.

Český tým na úvod kvalifikace remizoval s Bosnou 4:4 - obrázek

Český tým na úvod kvalifikace remizoval s Bosnou 4:4 - obrázek

Velmi dobře vstoupili do utkání naši hráči, ale po kiksu a zranění Romana Mareše vypadli ze hry a než se srovnali, bylo skóre 1:3. Ve druhém poločase jsme pak dlouho dobývali branku bránícího soupeře a srovnali minutu před koncem díky desítce Kopeckého.
Až za týden začne v bulharské Varně skupina B předkola kvalifikace o ME 2010, začne se rýsovat poslední soupeř našeho týmu v bojích o postup na zmíněný šampionát. Zatím je jasné, že svěřenci trenérského dua Neumann - Bartošek se v Ostravě střetnou s Bosnou a Chorvatskem. A jako definitivní se také zdá být informace, že všechna utkání bude vysílat přímým přenosem stanice ČT4-Sport.
Konečně nám server futsal-sport přinesl vyhlášení sestavy kola a podle očekávání se v ní objevil náš brankář Filip Sokol. Dokonce byl vyhlášen i mužem kola ! myslím si, do sestavy se měli dostat i další naši hráči... jen střílet branky...
V sobotu 4.10. jsme se zůčastnili akce, kterou pořádala Policie České republiky v Bílovci. Bohužel jsme se narychlo přihlášené akce pořádnš nesešli a tak jsme vůbec neuspěli. Snad příště. I tak si Happy, Dalis a Danny zpříjemnili sobotní dopoledne a zahráli si pět kvalitních zápasu v nohejbale.
2
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one