KFV Roub Vítkovice - FC Smíšené 2003 Fulnek   4 : 2   ( 1 : 2 )
pátek 28.1.2022 20:20 SH Sareza Ostrava

Sestava: 1 Sokol Filip, 92 Nový Dalibor, 17 Kotrla Matěj, 5 Tomášek Jan, 8 Kořený Radim, 7 Pavlík Ondřej, 6 Mráz David, 4 Nykš Matěj, 3 Ceremuga Radomír, 13 Šťastný Daniel, 10 Nábělek Jaroslav

Branky: 0:1 Kořený (Ceremuga), 1:2 Mráz (Nový Dalibor)
     Zápas ve skupině play-out byl vysoké úrovně a musel se hodně líbit všem přítomným divákům. Oproti minulému našemu vzájemnému zápasu Vítkovice silně doplnily tým. Ač měli vítkovičtí v prvním poločase mírnou optickou převahu, na brankové šance to bylo vyrovnané. My šli do vedení v šesté minutě, kdy jsme byli důrazní před soupeřovou brankou, kdy dorážel do brány Radim Kořený. Za minutu a půl ale Vítkovice vyrovnaly, kdy jsme nepokryli hráče na šestce a ten sám skóroval. Poté byly šance na obou stranách, mockrát se vyznamenali oba brankáři. Nakonec jsme do vedení šli my, kdy po nádherné spolupráci s Daliborem Novým zakončil David Mráz.
     Druhý poločas jsme začali až moc zalezlí v obraně. Tím jsme dovolili Roubu větší tlak. Když už jsme se z tohoto tlaku vymaňovali, přišel v 31 minutě trestný kop, který si náš bránicí hráč srazil do brány – vyrovnáno. Zase jsme měli několik šancí, bez gólu. A ve 34 minutě nás soupeř potrestal střelou z úhlu, která skončila v naší brance – 3:2. To už jsme zase museli hrát my, vytvořili jsme si silný tlak na bránu soupeře, několik dobrých šancí, ovšem bez výsledku. Navíc jsme zkusili krátkou power-play a z ní padl čtvrtý gól do naší prázdné branky.