10.kolo Divize F

FC Smíšené 2003 Fulnek – TOP DOGS Nový Jičín   4 : 4   ( 1 : 3 )
Sobota 15.1.2021 v 19 hodin ve Sportovní hale v Bílovci na Komenského ulici.

Sestava: 1 Sokol Filip, 92 Nový Dalibor, 17 Kotrla Matěj, 5 Tomášek Jan, 8 Kořený Radim, 7 Pavlík Ondřej, 19 Dybal Dominik, 6 Mráz David, 4 Nykš Matěj, 23 Mozol Václav, 13 Šťastný Daniel

Branky: 1:0 Kořený Radim ( Mráz David ),  2:3 Mozol Václav ( Kořený Radim ),  3:3 Tomášek Jan ( Nový Dalibor ),  4:4 Tomášek Jan ( Pavlík Ondřej )
     Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně, což jsme zúročili hned ve druhé minutě brankou Radima Kořeného, kdy ho přesně uvolnil David Mráz – 1:0. Úvodní aktivní hra nám vydržela jen pět minut. To se začali osmělovat i novojičínští. Poprvé vystřelili na naši bránu v šesté minutě a pak už postupně přebírali režii hry. My v té době poctivě bránili a hráli jen na protiútoky. Top Dogs ale vytěžil ze své zkušenosti maximum. Nejprve ve 12 minutě vyrovnali, v čase 15´53´´ otočili na 1:2 a do konce poločasu to bylo 1:3.
     Od začátku druhého poločasu pokračoval Top Dogs ve své převaze. Pět minut nám ukazoval, jak se hraje futsal a my mohli děkovat brankáři Filipovi Sokolovi, že zlikvidoval všech soupeřovy šance. Ve 25 minutě se nám povedl rychlý protiútok a Venca Mozol svou první brankou za náš tým snižuje na 2:3. Poté se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, hra se rychle přelívala z jedné poloviny na druhou. V posledních minutách jsme byli nebezpečnější my a ve 35 minutě Honza Tomášek vyrovnává po asistenci Dalibora Nového na 3:3. Naše euforie byla veliká, ovšem ztratili jsme koncentraci a soupeř hned z rozehrávky po 9 sekundách vstřeluje branku – 3:4. Po oddechovém čase jsme totálně vysunuli hru a přitlačili soupeře. Náš tlak jsme vygradovali 29 sekund před koncem, vyrovnával Honza Tomášek prudkou střelou.
     V tomto utkání jsme ukázali, že svým umem a bojovností dokážeme vyrovnaně hrát s každým soupeřem. Trochu mě mrzí, že v utkání v podstatě o nic nešlo a ze strany novojičínských to bylo zbytečně hroceno zákroky na hranici únosné tvrdosti. Zbytečné skluzy a zákroky po odehrání si mohli odpustit. Bohužel po jednom takovém zákroku nám bez trestu zranili nejlepšího střelce Dominika Dybala, který je se zlomeninou mimo do konce sezóny….