tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist

5.turnaj 22.12.2018 Bílovec

Pátým  turnajem začaly odvetné zápasy a náš tým měl dnešním soupeřům hodně co vracet. A taky se kluci zdravě nažhavili a v obou zápasech podali perfektní výkon. Oba dva zápasy byly hodně kvalitní, zároveň byly oba dva úplně rozdílné. V obou ale naši kluci ukázali herní disciplínu a spousty krásných futsalových akcí.
Více rozkliknutím článku.


 
LW Malibu Ostrava  -  FC Smíšené 2003   3 : 5 ( 2 : 3 )
Sestava: Sokol Filip Kotrla Kryštof, Janovský Dominik, Dybal Dominik, Dresler Zdeněk, Černoch Tomáš, Hluchý Petr, Nový Dalibor, Šesták Jaroslav, 
Branky:  Dybal Dominik, Nový Dalibor, Kotrla Kryštof, Hluchý Petr, Šesták Jaroslav

V prvním kole nás nováček soutěže hodně zaskočil, dále však Malibu předváděli v první polovině soutěže kvalitní výkony a pohybovali se na druhém místě tabulky. V našem týmu jde ale kvalita a výkony hodně nahoru a tak se v tomto utkání hrál hodně dobrý futsal. Myslím si, že zápas patřil k nejlepším v soutěži.
Od začátku se hrálo ve vysokém tempu, hned v prvních pěti munutách byly minimálně dvě tutovky na obou stranách. Do vedení šlo Malibu už ve 4 minutě. Za dvě minuty jim náš brankář Filip Sokol daroval branku jak na podnose :-) - výhoz přímo na jejich sálovky zanamenalo vedení Malibu 0:2. My ovšem taky hodně ohrožovali soupeřovpu bránu, za zmínku stojí šance Tomáše Černocha.... ten ovšem z půl metru vysoko přestřelil bránu :-). V čase 6:20 jsme se trefili i my. To se po rohovém kopu prosadil nejzkušenější náš hráč Jarda Šesták - 1:2. Za minutku na to jsme srovnali krásnou brankou Petra Hluchého, který to trefil "hned z první". Dokonalý obrat se nám podařil 10 sekund před koncem poločasu, kdy si přesný lob od Zdeny Dreslera patičkou zpracoval Kryštof Kotrla - 3:2.
V druhém poločase hra pokračovala ve stejném vysokém tempu. Šance byly zase na obou stranách a v čase 7:20 se ostravským podařilo vyrovnat - 3:3. Ale naše odpověď netrvala dlouho. Za minutu na to jsme rozehrávali Jardou Šestákem rohový kop a krasnou souhru zakončil Dalis Nový - 4:3. Soupeř začal hrát power-play, šlo vidět, že to mají nacvičené, ale náš tým umí bránit. Několikrát jsme odhozili jejich prázdnou bránu. A poslední sekundy zase patřily našemu týmu a Dominik Dybal zakončil na konečných 5:3.


FC Smíšené 2003  - ROUB Vítkovice  4 : 1 ( 0 : 0 )
Sestava: Sokol Filip Kotrla Kryštof, Janovský Dominik, Dybal Dominik, Dresler Zdeněk, Černoch Tomáš, Hluchý Petr, Nový Dalibor, Šesták Jaroslav, 
Branky:  Sokol Filip, Kotrla Kryštof, Dresler Zdeněk, Dybal Dominik

Druhé naše utkání bylo úplně rozdílne oproti prvnímu. Byla to hodně futsalově taktická bitva. V prvním poločase bylo minimum šancí, oba týmy pozorně bránily a nikdo nechtěl dostat první branku. Tomu odpovídal i poločasový stav 0:0. 
Druhý poločas již více jiskřil před bránami. Ale branky začaly padat až třináct minut před koncem. To se vítkovickému hráči podařilo prostřelit tři naše hráče - 0:1. To už jsme ale pomalu byli aktivnější a více chodili do zakončení. Naše snaha byla oceněná 7 minut před koncem, to vyrovnávací branku vstřelil Zdena dresler - 1:1. Náš tým se nadále snažil a tři minuty před koncem utkání jdeme do vedení 2:1, kdy se prosadil Kryštof Kotrla. Soupeř začal hrát power-play, ale to nás nerozhodilo. 48 sekund před koncem skóruje do prázdné brány Dominik Dybal - 3:1 a 3 sekundy před koncem zápasu se to podařilo i lobem přes celé hřiště brankáři Filipovi Sokolovi - 4:1

sestřih ze zápasu zde:.https://www.youtube.com/watch?v=bDp3zd0n3bA
 
1. AFC Medvědi Malé Hoštice 10 10 0 0 81 : 37 30
2. KFV ROUB Vítkovice 10 7 0 3 56 : 30 21
3. Shooters Bolatice 10 6 0 4 52 : 51 18
4. LW Malibu Ostrava 10 5 1 4 40 : 40 16
5. Static ComProMiS Ostrava 10 5 0 5 53 : 41 15
6. FC Smíšené 2003 Fulnek 10 5 0 5 34 : 34 15
7. Beach Boys Odry 10 4 1 5 34 : 41 13
8. FC Globtec Ostrava 10 1 0 9 26 : 62 3
9.
FC Mroki Ostrava
10 1 0 9 29 : 69 3.
 
01.01.2019 15:55:04
happy
Fanshop.jpg
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
13 – Dybal Dominik
10 – Kotrla Kryštof
 7 – Mrkvica Daniel
 6 – Stratil Lukáš
 6 – Dresler Zdeněk
 5 – Hluchý Petr
 5 – Mráz David
 5 – Nový Dalibor
 4 – Kotrla Matěj
 3 – Šesták Jan
 3 – Černoch Tomáš
 3 – Šesták Jaroslav
 2 – Janovský Dominik
 2 – Schmied Jan
 1 – Durec Roman
 1 – Kořený Radim
 1 – Sokol Filip
 1 – Stratil Jaromír
 1 – Šesták Milan
21  - Mráz David
13  - Dybal Dominik
8  -   Dresler Zdeněk
5  -   Hluchý Petr
5  -   Kořený Radim
4 -    Nový Dalibor
4  -   Záruba Vlastimil
3  -   Barvík Radim
1 -   Mrkvica Daniel
1 -   Pavlištík Daniel
1 -   Šesták Milan
10 - Kotrla Kryštof
  6 - Dybal Dominik
  5 - Nový Dalibor
  5 - Mráz David
  2 - Hluchý Petr
  2 - Janovský Dominik
  1 - Kotrla Matěj
  1 - Dresler Zdeněk
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one