9.kolo Divize F

FC Smíšené 2003 Fulnek - KFV Roub Vítkovice  5 : 3  ( 2 : 2 )
Sobota 8.1.2021 v 19 hodin ve Sportovní hale v Bílovci na Komenského ulici.

Sestava: 1 Sokol Filip, 92 Nový Dalibor, 17 Kotrla Matěj, 5 Tomášek Jan, 8 Kořený Radim, 7 Pavlík Ondřej, 19 Dybal Dominik, 6 Mráz David, 10 Hirš Tomáš, 4 Nykš Matěj 13 Šťastný Daniel

Branky: 1:0 Pavlík Ondřej,  2:1 Pavlík Ondřej ( Kořený Radim ),  3:3 Kotrla Matěj ( Pavlík Ondřej ),  4:3 Dybal Dominik,  5:4 Pavlík Ondřej ( Dybal Dominik )
Náš malý úvodní tlak Vítkovice trochu uspaly a začátek zápasu pak byl takový nemastný, neslaný. Ovšem naše branka v páté minutě nás probrala. To Ondra Pavlík zakončil svou krásnou akci. Probralo to ovšem i soupeře a začalo se hrát. Roub sice dokázal za dvě minuty vyrovnat střelou z dálky, kdy náš brankář toho moc neviděl a navíc podklouzl. My jsme však hned kontrolovali krásnou akcí, kdy opět zakončoval Ondra Pavlík – 2:1. Vítkovice zase dokázaly za minutu vyrovnat a pak už to byly do poločasu jen zahozené šance.
Druhý poločas, naše klasika. Hrajeme dobře, zahazujeme šance a dostaneme gola. A to ve 27 minutě. Přidali jsme na tempu, vytvářeli šance. Nakonec nám musel trochu pomoct soupeř svou nedisciplinovanosti, kdy se nechal unést svými emocemi vítkovický hráč a musel být po právu vyloučen. Přesilovka byla pro nás produktivní, za chvíli jsme vyrovnali krásnou kombinací a zakončoval Matěj Kotrla. Vítkovice poté šly do přesilovky, ale to my už umíme ubránit. 50 sekund před koncem si vzal od soupeře míč Dominik Dybal – 4:3 a osm sekund před koncem dokončil svůj třígolový den Ondra Pavlík – 5:3.
Celkové hodnoceni…. Do utkání jsme vstupovali s naději, že již prolomíme naší smůlu v proměňovaní šancí. Ovšem zase jsme se nadřeli na vstřelení branky, za zápas jsme měli snad dalších 8 tutovek. Na druhou stranu jsme i naší nedůslednosti umožnili vyniknout uzdravenému brankáři Filipovi Sokolovi. A teprve až v desátém kole jsme dokázali naplno bodovat.