El Amigos Kopřivnice - FC Smíšené 2003 B   5 : 3 ( 4 : 0 )
Branky: Barvík Radim, Dybal Dominik, Nový Dalibor

Lokomotiva Gangsters Kopřivnice B - FC Smíšené 2003 B   6 : 4 ( 2 : 2 )
Sestava
Branky: Mráz David 3, Dybal Dominik

komentář trenéra Dalibora Nového zobrazíš rozkliknutím článku.
El Amigos Kopřivnice - FC Smíšené 5:3 (4:0)
První zápas byl pro většinu hráčů našeho týmu první zkušeností s futsalovou soutěži.
A v tomto duchu se táhl celý první poločas. Z první střely na naší bránu jsme hned inkasovali, což nebylo milé přivítání. Celý první poločas jsme tahali za slabší konec, ale postupně se i učili. Poločasový výsledek 0:4 byl pro nás ještě přívětivý, protože nás ještě hodně podržel náš výborně chytající navrátilec Dany Šťastný. Přes naší futsalovou nezkušenost jsem se v druhém poločase pomalu dorovnávali soupeři a ukázali jsme, že máme chuť hrát a rvát se jeden za druhého. Podařilo se nám zápas zdramatizovat, ale na dorovnání soupeřového pětibrankového vedení jsme už neměli. I tak na první zápas nově rodícího se týmu, to nebylo až tak špatné.

Lokomotiva Gangsters B - FC Smíšené 6:4 (2:2)
Druhý zápas byl poté, co jsme si trochu navykli tempu o mnoho lepší. Soupeř sice více kontroloval hru, ale nám se dařilo velmi poctivým výkonem vždy dotáhnout ztrátu a poločas skončil za stavu 2:2. Druhý poločas jsme chtěli urvat své první body v soutěži. Což se bohužel i vinou nezkušenosti, únavou druhého zápasu po sobě a individuálními chybami nepovedlo a soupeř nám na konci zápasu utekl na 6:4. V tomto zápase se do historie,, B,, týmu zapsal David Mráz který vsítil PRVNÍ HATTRICK,, B,, týmu v soutěžích