tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist

čtvrtfinále poháru 12.4.2019 SH Bílovec

FC Smíšené 2003 Fulnek – Baracuda Jakubčovice  6 : 2  ( 2 : 1 )

sestava: Návrat Ondřej, Šesták Jaroslav, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Nový Dalibor, Dybal Dominik, Janovský Dominik, Mrkvica Daniel, Mráz David, Hluchý Petr, Šťastný Daniel
branky a asistence: 15´ Kotrla Kryštof (Mráz David) 1:1 , 16´ Nový Dalibor (Hluchý Petr) 2:1 , 29´ Janovský Dominik (Mráz David) 3:1 , 32´ Kotrla Kryštof (Šesták Jaroslav) 4:1 , 33´ Kotrla Kryštof (bez as.) 5:1 , 40´ Mráz David (Dybal Dominik) 6:2
Po vyřazení dvou divizních celků na nás čekal ve čtvrtfinále poháru Svazu futsalu ČR tým z druhé ligy Baracuda Jakubčovice, který se v letošní sezóně umístil na 10 místě.
Hned od začátku utkání se snažil tým z Jakubčovic určovat tempo a styl hry. Futsalově točili hráče a tvořili hru. Ale to je přesně to, co našemu týmu vyhovuje. Futsal hrát umíme a naše obranná hra má vysokou kvalitu. Proto se, ač přes optickou herní převahu, nemohli jakubčovičtí prosadit. Z úvodního tlaku vytěžili pouze jednu nastřelenou tyč. A to už se prosazovali i naši hráči a hra byla vyrovnaná. Pozorně jsme bránili a neustále ohrožovali brankáře Baracudy. Přesto šel poprvé do vedení tým z Jakubčovic. Ve 12 minutě se trefil Chalupa Lukáš – 0:1. Chvilkový další tlak jsme přestáli a v 15 minutě jsme zahráli pěknou akci, kterou zakončil Kryštof Kotrla – 1:1. Za minutu na to jsme šli do vedení, kdy Dalibor Nový dal svůj tradiční a klasický gól patou. Petr Hluchý vystřeli a Dalibor Nový patou a mezi nohy trefil přesně – 2:1. Do konce prvního poločasu byly ještě šance na obou stranách, dvě minuty před koncem měli Jakubčovice dvakrát stoprocentní brankové příležitosti. Ovšem náš brankář Ondra Návrat je perfektně vychytal a to byly hodně důležité zákroky.

Ve druhém poločase se Jakubčovice snažily zvýšit svůj tlak na naše hráče. Náš tým ale velice pozorně bránil. V 29 minutě jsme opět udeřili, z protiútoku se prosadil Dominik Janovský – 3:1. A když se za tři minuty na to prosadil podruhé Kryštof Kotrla a zvýšli jsme vedení na 4:1, přinutili jsme Baracudu ke power-play. I s touto herní přesilovkou si umíme poradit. Nenechali jsme soupeře rozehrávat a jejich střelecké pokusy končily mimo naší branku. Navíc jsme třikrát těsně minuli jejich prázdnou branku a ve 33 minutě si dokončil střelecký hattrick Kryštof Kotrla – 5:1. Jakubčovice se nevzdávaly a pokračovali v přesilovce. I když se jim podařilo v 39 minutě snížit na 5:2, byli jsme to opět my, kdo se naposledy prosadil. V poslední minutě jsme šli do přečíslení dva na jednoho, Dominik Dybal přesně přihrál Davidovi Mrázovi a ten upravil konečný výsledek na 6:2.

V tomto zápase jsme zase ukázali dokonalý týmový výkon. Kluci se vzájemně doplňovali, poctivě bránili a odmakali celý zápas. Každý hráč našeho týmu si perfektně plnil svoje povinnosti na hřišti, na lavičce se povzbuzovali a nikdo nevypustil ani minutu. Pokud jsme k něčemu Baracudu pustili, Ondra Návrat v brance vše zachránil. Zase jsme se přesvědčili, že naše výkony jsou na hodně vysoké úrovni.   


.
 
13.04.2019 15:41:17
happy
Fanshop.jpg
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
13 – Dybal Dominik
10 – Kotrla Kryštof
 7 – Mrkvica Daniel
 6 – Stratil Lukáš
 6 – Dresler Zdeněk
 5 – Hluchý Petr
 5 – Mráz David
 5 – Nový Dalibor
 4 – Kotrla Matěj
 3 – Šesták Jan
 3 – Černoch Tomáš
 3 – Šesták Jaroslav
 2 – Janovský Dominik
 2 – Schmied Jan
 1 – Durec Roman
 1 – Kořený Radim
 1 – Sokol Filip
 1 – Stratil Jaromír
 1 – Šesták Milan
21  - Mráz David
13  - Dybal Dominik
8  -   Dresler Zdeněk
5  -   Hluchý Petr
5  -   Kořený Radim
4 -    Nový Dalibor
4  -   Záruba Vlastimil
3  -   Barvík Radim
1 -   Mrkvica Daniel
1 -   Pavlištík Daniel
1 -   Šesták Milan
10 - Kotrla Kryštof
  6 - Dybal Dominik
  5 - Nový Dalibor
  5 - Mráz David
  2 - Hluchý Petr
  2 - Janovský Dominik
  1 - Kotrla Matěj
  1 - Dresler Zdeněk
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one