.

finálový turnaj 1.3.2020 Sareza

FC Smíšené 2003 Fulnek je vítězem Krajského přeboru a postupuje do 3.ligy - Divize F !!!

Semifinále play-off PMSK
FC NH Ostrava - FC Smíšené 2003  1 : 6  ( 0 : 3 )
sestava: Sokol Filip, Návrat Ondřej, Nový Dalibor, Kotrla Matěj, Pavlík Ondřej, Tomášek Jan, Dresler Zdeněk, Dybal Dominik, Hluchý Petr,  Šesták Jan
branky: 0:1 Pavlík Ondřej,  0:2 Dybal Dominik,  0:3 Hluchý Petr,  0:4 Kotrla Matěj,  0:5 Dybal Dominik,  0:6 Návrat Ondřej
Do semifinále jsme se dostali z třetího místa základní části. Tým NH Ostrava přijel v hojném počtu a posílen. Ovšem naši kluci zahráli jeden z nejkrásnějších futsalových zápasů a dali tak trochu soupeři lekci z futsalu. Zápas jsme měli po celou dobu ve své kontrole a trpělivě navýšovali skóre. Poslední branku symbolicky vstřelil náš druhý brankář Ondra Návrat přes celé hřiště.

Finále play-off PMSK
FC Smíšené 2003 – Shooters Bolatice  2 : 1
branky:  1:0 Nový Dalibor,  2:1 Šesták Jan
Finálové utkání play-off Krajského přeboru mělo být vyvrcholení futsalového roku v kraji. Soupeř z Bolatic se dostal hodně překvapivě do finále, ale tím že přešel z kvalifikace, hrál dnes již třetí zápas. A to s minimem hráčů nezvládl. Již od začátku bylo jasné, že jsou na pokraji svých sil a naši kluci si s nima hráli jako kočka s myší. V páté minutě se trefil kapitán Dalibor Nový a vypadalo to na brankostroj. Ovšem z jediného protiútoku se prosadil boletický kanonýr Michal Belarin – 1:1. To byl ale poslední soupeřův záchvěv. Hned v šesté minutě se trefuje Jan Šesták – 2:1. Soupeř ještě chvíli vzdoruje, ale v sedmé minutě si lehá boletický hráč na zem a Shooters ze zápasu odstupuje…. A nám trochu lacině padá do klína titul přeborníka Moravskoslezského kraje.
Trochu pomaleji nám dochází, co jsme za poslední sezóny dokázali. Dvakrát po sobě jsme se umístili na třetím místě a letos postup do Divize! Ještě při přebírání medailí a poháru emoce nepřicházejí, ovšem v šatně už bouchají šampaňské a oslavná jízda může začít .