.
web uvod 002 prac.jpg

Oficiální stanovisko klubu k sezóně 2020/21

Jako nově postupující klub do Divize jsme se dlouho chtěli zdržet veškerých komentářu ohledně formátu soutěže v hnusné Covidové době a plně respektovat způsob odehrání sezóny. Taky nám futsal obrovsky chybí, na svou premiérovou sezónu jsme se moc těšili. Ale to velké „ALE“ čím dál více vířilo naší diskuzi uvnitř klubu.

1)      Ve vedení našeho klubu jsme se shodli, že nevěříme, že se i takto narušena soutěž dohraje. Každý máme ke Covidové situaci svůj názor a své vlastní zkušenosti. A taky vidíme co se okolo nás děje. Takže si myslíme, že je zbytečné rozjíždět něco, co je již narušeno a dokončení soutěže je tak 50 na 50.
2)      Termíny v hale. V současné situaci nemůžu jít žádat o termíny, když není vůbec  jisté zda soutěž začne. My hrajeme ve školské hale… jistota, zda ji vůbec otevřou, není žádna. A když jo, my budeme ti poslední, komu vyjdou s termínem vstříc. Bohužel mají v Bílovci až moc různých vlastních týmu.
3)      Fotbalové soutěže. Kluci z vyšších fotbalových soutěží již teď mají avízo o zákazu futsalu. Bohužel se toto v některých fotbalových klubech děje a my jsme s tím již měli několikrát problém. Odehraje se základní část a na přelomu ledna a února již nebudeme mít hráče do futsalu. Velký fotbal bude začínat v březnu. A dovedu si představit, jaký bude v lednu a únoru tlak na fotbalové tréninky a přípravné zápasy.
4) Finance. Shánět peníze na náš sport je velice těžké. A teď mám jít za sponzorem a říct: Dejte nám peníze na něco, co asi ani nebude? Dále odehrát pár zápasů, sezóna se třeba zruší a peníze za halu, rozhodčí se jen tak vyhodí…..
5) Možnost nákazy. Díky slavnému trasování nákaza jednoho hráče ohrožuje všechny ostatní. A zbytečná karanténa za 60% platu nikoho neláká....
 
Plně chápeme snahu vedení soutěže sezónu odehrát. Taktéž víme, co to obnáší za práci něco vymyslet, aby byli tak nějak spokojeni všichni. Za to vše vedení , teda hlavně Martinovi Kapsovi velké díky. Ale pokud by došlo k nějakému „hlasování“, jsme pro zrušení letošní sezóny. Pokud se většina týmu rozhodne pro odehráni soutěže, budeme to muset respektovat.

Martin Šťastný, Dalibor Nový, Daniel Šťastný – výbor FC Smíšené 2003
 
02.12.2020 18:45:39
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one