.
web uvod 002 prac.jpg

Předsezóní rozhovor s předsedou

Na stránkách www.futsalfifa.cz vyšel předsezóni rozhovor s předsedou klubu:

FC Smíšené 2003 Fulnek to je v posledních letech mimo jiné vítěz krajského přeboru 2019/2020 a vítěz 1. okresní třídy 2016/2017. Letos je čeká premiéra v divizi F. FC Smíšené 2003 Fulnek se pravidelně každý rok účastní i poháru, takže do neznáma rozhodně nejdou. Jaké jsou cíle v letošním ročníku pro FC Smíšené jsme ze zeptali předsedy Martina Šťastného.

 
 
 
Jak moc bylo těžké vyhrát krajský přebor a zajistit si tak postup do divize?
V naší poslední sezóně byl postup cíl, který jsem vyhlásil před začátkem sezóny. Po předcházejících sezónách jsme se pokaždé zlepšovali a postup do divize byl náš sen již několik roků. Vždy jsme chtěli odehrávat zápasy před svými fanoušky a to v turnajovém způsobu nižších soutěží moc nejde. Postup ale zase tak moc jednoduchý nebyl. Díky několika kolizím z velkým fotbalem, jsme neměli na dva turnaje 99% hráčů A-týmu, hráli jsme to s hráči B týmu a ač to kluci neodehráli vůbec špatně, body jsme ztratili a do play-off jsme šli až z třetího místa. Ale v play-off už jsme si na postup věřili.
 
Když srovnáš kádr se kterým jste postoupili a letošní tým jsou v něm nějaké změny?
Kádr zůstal od poslední sezóny stejný. Jen budou hrát i kluci, kteří měli futsalovou pauzu a věřím, že to budou posily.  I díky covidové pauze jsme posilování z cizích zdrojů moc neřešili. Myslím si, že máme dostatek kvalitních hráčů a nebylo třeba doplňovat. I když to ukážou až následující zápasy.
 
Máte v týmu nějakou výraznou individualitu, na kterou se budete v letošní sezóně spoléhat?
U nás jsou všichni hráči individuality…:-)  Ne vážně. Náš tým je v posledních sezónách dobře poskládaný jako TÝM. O střílení branek se kluci celkem slušně dělili a je to dobře. Nejsme pak závislí na výkonu jednoho hráče. Takže do hry máme dobré hráče a brankáři u nás patřili vždy mezi ty nejlepší v soutěžích.
 
Jaké si dáváte před sezónou cíle?
Nechci být jako předseda moc skromný a povídat ty stejné řeči jako ostatní, že se chceme v první sezóně udržet a podobně. My jdeme do Divize s tím, že se chceme zase herně posunout a stát se stabilním účastníkem divizní soutěže a vždy patřit mezi nejlepší. Vzhledem odehraným zápasům s divizními a druholigovými týmy v poháru nějaké ty zkušenosti už máme. Takže cíl je dostat se do play-off.
 
Je nějaký soupeř na kterého se těšíte?
Těšíme se na všechny soupeře...:-) Trochu nás mrzí, že nemáme v základní části derby zápasy s Beach Boys Odry a s Jakubčovicemi. A snad na ně narazíme v Play-off….
 
Jelikož pravidelně hrajete pohár, tak předpokládám, že soupeři pro vás určitě nebudou neznámou. Kdo bude podle vás patřit k favoritům soutěže?
Favorita žádného nemám. Ve futsale byla hodně dlouhá pauza, takže nevím co se v týmech změnilo a už vůbec nevím jak jsou na sezónu připraveni. Určitě ale budou hrát prim bývalé druholigové týmy.
 
Budete mít podporu od fanoušků, když budete hrát své zápasy v Bílovci, přesto že jste z Fulneku?
Myslím si, že podpora fanoušku pro náš tým bude. Na poslední pohárové zápasy vždy přišlo více než 100 lidí. A venkovní turnaje Krajského přeboru taky vždy dorazilo kolem 20 věrných fanoušků. Jsme sice klub s názvem Fulnek, ale spousta hráčů je ze širokého okolí…. Vlastně se držíme tradice, protože název našeho týmu FC Smíšené vznikl hlavně proto, že u nás byli vždy kluci pomalu z celé republiky ...:-)
 
V úvodním kole se představíte ve Zlíně, co od tohoto zápasu očekáváš?
No tak to bude pro nás velká neznámá. První zápas v divizi, poprvé taky pocestujeme tak daleko. Ale kluci se na zápas hodně těší, budeme hrát v krásné hale, tak si to snad hlavně pořádně užijeme.

 
10.10.2021 13:33:28
happy
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

12  - Dybal Dominik
11  - Dresler Zdeněk
10  - Tomášek Jan
7  - Pavlík Ondřej
5  - Kotrla Kryštof
5  - Kotrla Matěj
4  - Mráz David
4  - Nový Dalibor
4  - Hluchý Petr
3  - Stratil Lukáš
2  - Hluchý Jan
2 -  Šesták Jaroslav
2  - Šesták Jan
1  - Černoch Tomáš
1  - Nykš Matěj

1 -  Návrat Ondřej
9  - Pavlištík Daniel
8  - Hluchý Jan
6  - Mráz David
6  - Šesták Jan
6 -  Dybal Dominik
4  - Kořený Radim
4  - Nový Dalibor
3  - Záruba Vlastimil
3  - Kadula Lukáš
3  - Brisuda Michal
2  - Novák Petr
1  - Mrkvica Daniel
1  - Dresler Zdeněk
1  - Janovský Dominik
 
1 - Pavlík Ondřej
1 - Mozol Václav
1 - Nový Dalibor
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one