tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
tento článek vyšel v červnovém čísle celostátního časopisu Futsal.
TOPlist

Rozpis podzimní sezóny "A" mužstva

Zveřejňujeme rozpis podzimní části sezóny 2018 / 2019.
Hrací systém: hraje se dvoukolově každý s každým. Poté se týmy rozdělí na čtyřku o titul a čtyřku o sestup.
 
1.kolo  SH Bílovec  sobota 10.11.2018
datum čas domácí   hosté výsledek
sobota 8:00 FC Mroki Ostrava  -  ComProMis Ostrava  
8:50 AFC Medvědi  -  FC Mroki Ostrava  
9:40 ComProMis Ostrava  -  AFC Medvědi  
10:30 Shooters Bolatice  -  FC Globtec Ostrava  
11:20 Beach Boys Odry B  -  Shooters Bolatice  
12:10 FC Globtec Ostrava  -  Beach Boys Odry B  
13:00 FC Smíšené 2003  -  LW Malibu Ostrava  
13:50 KFV Roub Vítkovice B  -  FC Smíšené 2003  
14:40 LW Malibu Ostrava  -  KFV Roub Vítkovice B  

 
         
2.kolo  SH Várenská ul. Ostrava  neděle 18.11.2018
datum čas domácí   hosté výsledek
neděle 8:00 Beach Boys Odry B  -  KFV Roub Vítkovice B  
8:50 AFC Medvědi  -  Beach Boys Odry B  
9:40 KFV Roub Vítkovice B  -  AFC Medvědi  
10:30 LW Malibu Ostrava  -  ComProMis Ostrava  
11:20 FC Globtec Ostrava  -  LW Malibu Ostrava  
12:10 ComProMis Ostrava  -  FC Globtec Ostrava  
13:00 FC Mroki Ostrava  -  Shooters Bolatice  
13:50 FC Smíšené 2003  -  FC Mroki Ostrava  
14:40 Shooters Bolatice  -  FC Smíšené 2003  

 
         
3.kolo  SAREZA Ostrava  sobota 1.12.2018
datum čas domácí   hosté výsledek
sobota 8:00 LW Malibu Ostrava  -  Beach Boys Odry B  
8:50 FC Mroki Ostrava  -  LW Malibu Ostrava  
9:40 Beach Boys Odry B  -  FC Mroki Ostrava  
10:30 AFC Medvědi  -  FC Smíšené 2003  
11:20 FC Globtec Ostrava  -  AFC Medvědi  
12:10 FC Smíšené 2003  -  FC Globtec Ostrava  
13:00 ComProMis Ostrava  -  KFV Roub Vítkovice B  
13:50 Shooters Bolatice  -  ComProMis Ostrava  
14:40 KFV Roub Vítkovice B  -  Shooters Bolatice  

 
         
4.kolo  SAREZA Ostrava  sobota 8.12.2018
datum čas domácí   hosté výsledek
sobota 8:00 Shooters Bolatice  -  AFC Medvědi  
8:50 LW Malibu Ostrava  -  Shooters Bolatice  
9:40 AFC Medvědi  -  LW Malibu Ostrava  
10:30 FC Smíšené 2003  -  ComProMis Ostrava  
11:20 Beach Boys Odry B  -  FC Smíšené 2003  
12:10 ComProMis Ostrava  -  Beach Boys Odry B  
13:00 FC Globtec Ostrava  -  KFV Roub Vítkovice B  
13:50 FC Mroki Ostrava  -  FC Globtec Ostrava  
14:40 KFV Roub Vítkovice B  -  FC Mroki Ostrava  






























































 
11.10.2018 18:43:39
happy
Nordic_Steel.jpg
Logo Autoservis - 2.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
15  Kotrla Kryštof
11   Vašina Ladislav
8    Zapalač Petr
7    Stratil Lukáš
7    Šesták Tomáš
7    Šesták Jan
6    Šesták Jaroslav
5   Schmied Jan
4   Janovský Dominik
3   Černoch Tomáš
2   Stratil Jaromír
2   Čonka Zdeněk
2   Mrkvica Daniel
1   Špitalík Jan
1   Sokol Filip
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one