.
web uvod 002 prac.jpg
 
31.10.2021 nedělě 18:15 VŠSK Zlín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek   SH Datart Zlín
05.11.2021 pátek 19:30 FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Amatér Komárovice   SH Bílovec
12.11.2021 pátek 20:00 FC Smíšené 2003 Fulnek  -  VŠB TU Ostrava   hala VŠB TU Ostrava
19.11.2021 pátek 16:00 SK Krmelín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek   ZŠ Sportovní 584, Brušperk
27.11.2021 sobota 18:30 USK Ostrava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek   SH Sareza Ostrava
03.12.2021 pátek 20:00 FC Smíšené 2003 Fulnek  -  FC Baník Ostrava B   hala VŠB TU Ostrava
11.12.2021 sobota 19:00 FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Medvědi Malé Hoštice   SH Bílovec
17.12.2021 pátek 20:00 Ferram Opava  -  FC Smíšené 2003 Fulnek   SH Malé Hoštice
08.01.2022 sobota 19:00 FC Smíšené 2003 Fulnek  -  KFV Roub Vítkovice   SH Bílovec
15.01.2022 sobota 19:00 FC Smíšené 2003 Fulnek  -  Top Dogs Nový Jičín   SH Bílovec
22.01.2022 pátek 18:45 FU Kopřivnice  -  FC Smíšené 2003 Fulnek   SH SOUS Kopřivnice
Po loňské zrušené sezóně se náš tým pomalu začíná probouzet k životu :-) Sice jsme se skoro rok v hale nesešli, ale o to větší hlad po futsale bude. A-tým se představí v Divizi, B-tým bude sbírat zkušenosti v I.třídě NJ+FM. Vedení už pracuje na zabezpečení podmínek pro provoz obou týmů. Toto berte jako první zprávu o tom, že klub stále žije a těší se na nové zápasy !
2021-09-28 10_51_09-rozpis zápasů Divize 2021-22 - Excel.png
144016814-coronavirus-pandemic-concept-virus-strain-of-mers-cov-and-novel-coronavirus-2019-ncov-covid-19-vecto.jpg
Vzhledem k epidemiologické situaci, která se letos opravdu nedá předvídat a ke všem vládním opatřením, které nedovolují amatérský halový sport, letošní sezónu divize F bohužel oficiálně rušíme. Zároveň se ruší i nižší soutěže.
 Rozhodli jsme se, že nemá ani smysl čekat co se bude dít po novém roce, protože reálná šance, že by se začalo hrát už zkraje ledna je mizivá. Nouzový stav byl prodloužen do 23. 12. a PES se s největší pravděpodobností vrátí zpět do 4 stupně.
Hrát s rouškama a pravidelné testování všech hráčů a realizačního týmu před každým zápasem určitě nepřichází v úvahu a navíc i toto by muselo povolit na výjimku ministerstvo zdravotnictví.
Jako nově postupující klub do Divize jsme se dlouho chtěli zdržet veškerých komentářu ohledně formátu soutěže v hnusné Covidové době a plně respektovat způsob odehrání sezóny. Taky nám futsal obrovsky chybí, na svou premiérovou sezónu jsme se moc těšili. Ale to velké „ALE“ čím dál více vířilo naší diskuzi uvnitř klubu.

1)      Ve vedení našeho klubu jsme se shodli, že nevěříme, že se i takto narušena soutěž dohraje. Každý máme ke Covidové situaci svůj názor a své vlastní zkušenosti. A taky vidíme co se okolo nás děje. Takže si myslíme, že je zbytečné rozjíždět něco, co je již narušeno a dokončení soutěže je tak 50 na 50.
2)      Termíny v hale. V současné situaci nemůžu jít žádat o termíny, když není vůbec  jisté zda soutěž začne. My hrajeme ve školské hale… jistota, zda ji vůbec otevřou, není žádna. A když jo, my budeme ti poslední, komu vyjdou s termínem vstříc. Bohužel mají v Bílovci až moc různých vlastních týmu.
3)      Fotbalové soutěže. Kluci z vyšších fotbalových soutěží již teď mají avízo o zákazu futsalu. Bohužel se toto v některých fotbalových klubech děje a my jsme s tím již měli několikrát problém. Odehraje se základní část a na přelomu ledna a února již nebudeme mít hráče do futsalu. Velký fotbal bude začínat v březnu. A dovedu si představit, jaký bude v lednu a únoru tlak na fotbalové tréninky a přípravné zápasy.
4) Finance. Shánět peníze na náš sport je velice těžké. A teď mám jít za sponzorem a říct: Dejte nám peníze na něco, co asi ani nebude? Dále odehrát pár zápasů, sezóna se třeba zruší a peníze za halu, rozhodčí se jen tak vyhodí…..
5) Možnost nákazy. Díky slavnému trasování nákaza jednoho hráče ohrožuje všechny ostatní. A zbytečná karanténa za 60% platu nikoho neláká....
 
Plně chápeme snahu vedení soutěže sezónu odehrát. Taktéž víme, co to obnáší za práci něco vymyslet, aby byli tak nějak spokojeni všichni. Za to vše vedení , teda hlavně Martinovi Kapsovi velké díky. Ale pokud by došlo k nějakému „hlasování“, jsme pro zrušení letošní sezóny. Pokud se většina týmu rozhodne pro odehráni soutěže, budeme to muset respektovat.

Martin Šťastný, Dalibor Nový, Daniel Šťastný – výbor FC Smíšené 2003
 
Po třetí jsme nastoupili v přípravném turnaji Dimako 2020 ve Sportovní hale Sareza. A vypadá to, že i nadlouho i naposledy…. Je ve hvězdách, kdy se zase dostaneme na palubovky sportovních hal. Ale k zápasům. Opět jsme se sešli ve velmi silně kombinované sestavě. První dva zápasy proti papírově slabším soupeřům jsme zvládli. I když zápas proti Sampdorii byl náročný. Jednoduchý fotbalový styl tohoto týmu nám moc neseděl a až do konce zápasu jsme se s tím trápili. Poslední zápas proti druholigovému Vítkovickému áčku jsme dohrávali je se šesti lidech. Dokázali jsme otočit soupeřové brzké vední 0:1 a obrátili výsledek na 2:1. Soupeř začal velmi brzy power-play. To normálně ubránit umíme, ovšem dnes nebyly síly ani taktická poslušnost. Vítkovice power-play dokonale využily a otočily výsledek na 2:3. A ke konci zápasu vstřelili čtvrtou branku, která rozhodla, že nás to odsunulo na celkové třetí místo.
I tak hodnotím tuto přípravu na výbornou. Vyzkoušeli jsme nové hráče, kluci si oživili futsal a turnaj byl dobře pořadatelsky připraven. Odehráli jsme 7 zápasů a prohráli jen ten poslední. I celkové skórw nwní špatné – 23:9. Teď je jen otázka, jestli to k něčemu bylo. Informace z vedení Divize F je taková, že pokud se soutěž nerozjede nejpozději do 7.12., bude sezóna zrušena….

pro více info klikni na nadpis
 
       V pátek 2.10. jsme ve Sportovní hale Sareza nastoupili k dalším přípravným zápasům v rámci turnaje DIMAKO. Na pořadu dne byly odvetné zápasy naší skupina A. Náš tým zase zkoušel nové hráče, tak byla sestava zase dosti obměněna. Ovšem na výkonu v zápasech to nebylo znát. V prvním zápase jsme se rozjížděli proti Bukanýrům, hrající ostravský okresní přebor, trošku pomaleji. Dokonce jsme již prohrávali 0:1. Ale kluci se postupně sehrávali, přidali na hře a nakonec zápas v pohodě zvládli. Hned ve druhém zápase nás čekali druholigový domácí celek ROUB Vítkovice. V prvním poločase jsme vítkovické zcela zaskočili a šli do vedení 2:0. Ve druhém Vítkovice přidali, ale my umíme i dobře bránit a i přes dlouhou soupeřovou power-play jsme zvítězili 3:2.

Další přípravné zápasy odehrajeme v pátek 9.října v hale Sareza. Tentokrát se odehraje finálová skupina, 4 týmy, 3 zápasy.

pro detaily klikni na nadpis.
V hale SAREZA v Ostravě – Přívoze byl v pátek 25.9. zahájen 31. ročník přípravné futsalové soutěže DIMAKO úvodním turnajem skupiny A. Zde se mezi sebou střetávají 2x na dvou turnajích týmy FC Bukanýři Ostrava, FC Smíšené 2003 Fulnek a KFV ROUB Vítkovice A. Zápasy se v této skupině hrají 2x15 minut hrubého času a nejlepší dva týmy postoupí do finálové skupiny do bojů o umístění na celkovém 1. až 4. místě. Tým na 3. pozici se pak utká ve skupině o celkové 5. až 7. místo.
Náš tým využil účast na tomto turnaji jako dobrou přípravu na novou sezónu, kdy se poprvé představíme v Divizi F ( 3.liga ). Do prvních zápasů jsme neměli kompletní kádr a tak se tým z poloviny doplnil novými, potenciálními hráči. A dopadlo to velice dobře. I když jsme oba dva zápasy vyhráli, v přípravě se až tak nedíváme na výsledky. Důležitá byla předvedená hra a souhra celého týmu.


 
120253206_10214019339917576_8773219112095021638_o.jpg
V nové sezóně 2020/2021 bude náš klub hrát třetí nejvyšší soutěž a to DIVIZI F.  Díky divné virové době bude mít soutěž 16 účastníku ( 4 týmy sestoupily z finančních důvodů z II.ligy ). Pro nás to znamená, že budeme hrát s týmy s velkou zkušeností a kvalitou. Systém soutěže je taky upraven podle vzoru Amerického fotbalu. V základní části odehraje 11 zápasů. Termíny zápasu upřesníme až po dohodě s naší domácí halou v Bílovci na Komenského ulici. Hrát se začíná o víkendu 30.10. až 1.11.
Náš tým zajíždí k prvnímu zápasu do Zlína !
 
2) Účastníci soutěže:                         VŠSK Zlín                                            (S.)
                                                               VŠB TU Ostrava                                (S.)
                                                               Ferram Opava                                  (S.)
                                                               Baracuda Jakubčovice                    (S.)
                                                               FU Kopřivnice                                  (1.)
                                                               AFC Medvědi Malé Hoštice           (2.)
                                                               BeachBoys Odry                              (3.)
                                                               Top Dogs Nový Jičín                        (4.)
                                                               Oskarol Orlová ( Baník B )              (6.)
                                                               G.T. Trojanovice                               (7.)
                                                               Amatér Komárovice                       (8.)
                                                               Jokerit Kopřivnice                           (9.)
                                                               SK Krmelín                                      (10.)
                                                               USK Ostrava                                   (11.)
                                                               FC Smíšené 2003 Fulnek               (N)
                                                               AC Gamaspol Jeseník B                 (N)
FC Smíšené 2003 Fulnek - FC Baník Ostrava futsal  1 : 3  ( 1 : 1 )
sestava: Sokol Filip, nahr.br. Šťastný Daniel, Nový Dalibor, Dresler Zdeněk, Pavlík Ondřej, Dybal Dominik, Mozol Václav, Mráz David, Černoch Tomáš
branky: Nový Dalibor

Ve druhém pohárovém zápase ročníku 2019/20 jsme měli nalosovaného loňského spolufinalistu Baník Ostrava. Zápas jsme odehráli na jejich palubovce na Dubině (ať si taky jednou tuto halu vyzkoušíme ). Sestavu jsme měli díky zraněním a dovoleným takovou "slepenou", přesto se kluci důstojně porvali se zkušenějším soupeřem. V utkání jsme šli brzo do vedení, to už ve 4 minutě vstřelil vedoucí branku kapitán Dalibor Nový. Poločas byl docela vyrovnaný a Baník dokázal do konce poločasu srovnat. Druhý poločas byl hodně nervózní, čímž přizpěl i svým výkonem jeden z rozhodčích..... škoda. Baník šel zaslouženě do vedení a nám se již nepodařilo vyrovnat. Když dali ostravští na 1:3, nebylo již sil zápas zvrátit. 

sestřih z utkání natočené Baníkem Ostrava zde.
 
V dnešní zmatené době ještě není kompletně ukončena sezóna 2019/2020. Zbývá ještě dohrát Pohár. Po přerušení soutěže, vedení svazu rozhodlo o dohrání i pohárových utkání. Náš tým měl odehrát první kolo poháru s tehdy ještě druholigovým Ferramem Opava. Nakonec jsme se dohodli, že utkání odehrajeme v rámci turnaje Rychlý míč v Ostravě. Nakonec jsme zvítězili 2:0, kdy naše branky vstřelili Ondra Pavlík a Václav Mozol.
Ve druhém kole poháru nás čeká loňský spolufinalista Baník Ostrava. Utkání odehrajeme na jeho palubovce v pátek 24.července od 20-ti hodin.
Nordic_Steel.jpg
logo město Fulnek.jpg
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
Oficiální fotogravka FC Smíšené 2003
fanshop logo.jpg
fotogalerie

fotogalerie

jméno KB B A
Dybal Dom. 15 10 5
Pavlík Ondřej 14 9 5
Mráz David 12 7 5
Tomášek Jan 9 7 2
Kořený Radim 8 5 3
Kotrla Matěj 7 4 3
Nový Dalibor 7 1 6
Ceremuga R. 3 2 1
Kotrla Kryštof 2 2 0
Sokol Filip 2 1 1
Návrat Ondřej 2 0 2
Mozol Václav 1 1 0
Nykš Matěj 1 1 0
Dresler Zd. 1 0 1
Hluchý Petr 1 0 1
Malcher Fr. 1 0 1
Ferenc Rad. 0 0 0
Hirš Tomáš 0 0 0
Hluchý Jan 0 0 0
Kostera Jakub 0 0 0
Kremzer Vojt. 0 0 0
Nábělek Jar. 0 0 0
Pavlištík Dan 0 0 0
Prepsl Lukáš 0 0 0
Šebesta Jak. 0 0 0
Šesták Jar. 0 0 0
Šťastný Dan 0 0 0
Šťastný Tom. 0 0 0
 
  branky
Záruba Vlastimil 6
Hirš Tomáš 5
Dybal Dominik 3
Nábělek Jaroslav 3
Šesták Jaroslav 3
Kremzer Vojtěch 2
Mráz David 2
Ferenc Radim 2
Malcher Franta 1
Vavroš Aleš 1
Barvík Radim 1
Kořený Radim 1
Šebesta Jakub 1
Pavlištík Daniel 1
design FC Smíšené 2003, o.s. administrace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one